Skocz do zawartości

E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest perełka! :P Wygląda kozak teraz :twisted: Shadow robi robotę, ale jednak brakuje jeszcze do pełni szczęścia trójkąta lusterka i obudowy słupka na drzwiach w połysku (jak w ori Shadow). Szkoda, że nie dałeś znać o wizycie u Miłosza, podjechałbym zbić pione :P :P Kiedy wlecą zderzaki?

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tego nazbierało :) Dobre serwisy :cool2:


To jeszcze nie cały aktual :mrgreen:

 

Piękne zdjecia, auto zadbane aż miło się ogląda:)

Mogles jeszcze zlecić odświeżenie lamp przednich.

 

Dzięki :) Lampami zajmę się na spokojnie + folia Dyno Stek

 

Jest perełka! :P Wygląda kozak teraz :twisted: Shadow robi robotę, ale jednak brakuje jeszcze do pełni szczęścia trójkąta lusterka i obudowy słupka na drzwiach w połysku (jak w ori Shadow). Szkoda, że nie dałeś znać o wizycie u Miłosza, podjechałbym zbić pione :P :P Kiedy wlecą zderzaki?

 

Dużo roboty jeszcze ale jest progress mały bo mały ale jest :cool2: Mam obudowy słupków Shadow ale jak pisałem katastrofa a Miłosz nie chciał mi tego okleić :| Nom Seba w KRK byłem w Sierpniu robiłem zegary ale to w następnym poście zaktualizuje bo wpadł też Eibach i inne pierdy :) Zderzaki :duh: , szukam ale jak jest z spyskami to nie ma PDC lub stan katastrofalny . Jak coś jest znajdę , chcę zaklepać dzwonię i sprzedane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
E90 oddałem na dwuetapową korektę lakieru + powłoka CarbonQ . Tak to już rok i powłoka siedzi i działa :cool2: Jeśli ktoś jest z Kielc lub okolic to polecam Kamila z KamPro :8) :D :cool2:

Świetny wygląd, profesjonalna robota aż miło popatrzeć.

Widzę jak dużo mi brakuje przy moim MonacoBlau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam po dłuższej przerwie . Auto jest u mnie i sprawuje się świetnie .

Przyszedł czas na zmianę foteli . Zakupiłem fotele Sporty w kolorze rudnym grzane komplet z boczkami :cool2: Długo szukałem i znalazłem .


DSC-03076.jpg


DSC-03077.jpg


DSC-03078.jpg


DSC-03079.jpg


DSC-03080.jpg


DSC-03081.jpg


20220819-193300.jpg


Wnętrze odkurzyłem , skóry przetarte QD leather od Clentecha , plastiki Natural Look , szybki wewnątrz od jakiegoś czasu nie zawodny Glass Cleaner od Chemotion . 


DSC_03101.jpg


DSC_03104.jpg


DSC_03106.jpg


Założyłem ostatnio również lotkę od Maxton . Według mnie tył auta zdecydowanie lepiej wygląda  :D


DSC_03058.jpg


DSC_03057.jpg


W ostatnim czasie straciłem ładowanie . Padł regulator napięcia . Oddałem do kompleksowej regeneracji , wymienione łożyska + regulator napięcia Valeo .


DSC-03010.jpg


Zmieniłem również świece żarowe profilaktycznie , wybór padł na Bosch . Koło pasowe alternatora zastąpiłem sprzęgiełkiem i skończyły się piski przy starcie :lol:


DSC-03013.jpg


Detailing komory silnika.


DSC-03023.jpg


DSC-03024.jpg


W trasie jadąc do Polski szyba dostała strzała kamieniem :mad2: Zamówiłem szybę Sekurit + nowa uszczelka . Wszystko zrobione w zaufanym warsztacie :cool2:


DSC-03064.jpg


DSC-03065.jpg


DSC-03066.jpg


Stan licznika 11/2022


DSC-03107.jpg


DSC-03108.jpg


2022 tak obecnie e90 wygląda . Okleiłem też ostatnio tylnie lampy delikatną folią shadow . To tyle , Miłej niedzieli życzę :)


DSC_03109.jpg


20221120-101144.jpg


20221120-101224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje, zmiany jak najbardziej na duży plus :cool2: Myślałeś o ciemnym suficie?

 

Dzięki :cool2: Tak oczywiście będzie czarny sufit . Miałem jechać koło Łodzi ale ktoś mnie uprzedził wcześniej i muszę szukać dalej . :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszła na zdjęciu z BP.

Jak czarny sufit będzie to deklaruję chęć zakupu fabrycznej osłony słupka A str. prawa .... ale musi być nie uszkodzony :mrgreen: bo w Czarnej Żonki jednego "języka" brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już też miałem pisać o czarnym suficie, ale zostałem uprzedzony :mrgreen: :mrgreen: Świetnie wygląda to wnętrze :cool2: Swoją drogą ciekawe ile jest odcieni tego "rudego", bo tak na szybko to widziałem chyba już 2 inne rodzaje w E90.

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Świetny kolor skór.

Z tą lotką tył bardziej zadziornie wygląda.

W ogóle świetnie wyglądające auto. :cool2:


Ta czarna podsufitka KONIECZNIE musi się pojawić w tym aucie :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.