Skocz do zawartości

[E91] 325D+ 2007r


zlkwow_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co powiesz o tym impregnacie od Geyona? Jak Twoje wrażenia?

Piękne, zadbane E91 :cool2: Pisałeś, że przy sprzedaży będzie można mówić , że nikt w tym aucie nie siedział ;) Takich aut się Panie nie sprzedaje :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o tym impregnacie od Geyona? Jak Twoje wrażenia?

Piękne, zadbane E91 :cool2: Pisałeś, że przy sprzedaży będzie można mówić , że nikt w tym aucie nie siedział ;) Takich aut się Panie nie sprzedaje :!: :mrgreen:

 

Ciężko ocenić takie środki wg mnie jeśli chodzi o trwałość. Jedynie zapach podczas aplikacji jest rewelacyjny w przypadku Gyeona. Mam gdzieś jeszcze colourlock versiegelung i zrobię 50/50 z ciekawości, jeśli będzie różnica po samej aplikacji to wrzucę foty.

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od poprzedniej wymiany w lutym zeszłego roku doszło zawrotne 8000km. Po kilku dniowym drążeniu tematu, taki wybór. 20200419-145806.jpg

 

Panowie potrzebuje specjalistę w kwestii diagnostyki, temat dotyczy klimy i rozdziału powietrza. Możecie kogoś polecić?

Zaznaczam temat skomplikowany.

Podbijam post z poprzedniej strony.

Edytowane przez zlkwow_
:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że profesjonalista.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żeby nie było że na forum tylko bling bling, carbon i detailingi lądują.. Mała relacja nie małej naprawy...


20200423-150711.jpg


IMG-20200514-WA0000.jpg


IMG-20200514-WA0002.jpg


IMG-20200519-WA0008.jpg


IMG-20200519-WA0006.jpg


IMG-20200519-WA0005.jpg


IMG-20200530-WA0006.jpg


IMG-20200519-WA0002.jpg


IMG-20200530-WA0011.jpg


Taka namiastka. Zdjęć mam mnóstwo napewno przyszły właściciel dostanie pełna relacje.

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
O kurła... Takie "mody" tylko w ostateczności... Przynajmniej teraz motorownia będzie jak z fabryki. Pisz co się stao?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie. Przy wymianie oleju, pokazało się doslownie kilka dziwnych czarnych opilkow. Nie było opcji żeby to olac. Decyzja silnik do przeglądu. Najpierw sprawdzili panewki, okazały się idealne. Silnik wyjazd, kompletna rozbiórka rewizja cześć po części wszystko ok, nic nie ucierpiało. Ale rozbiórka pokazała że Nasi tam już byli i trzeba było zrobić tak tak to powinno wyglądać. Dodatkowo okazało się że trzy wtryski mimo idealnych korekt kiepsko rozpylaly. Wszystkie dostały nowe końcówki.
:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla odświeżenia...


No, nabiłem już ok 2000tys km więc niedługo wizyta w serwisie zmiana oleju i zalanie penritem.


Dzis zmiana wahaczy L+P


20200801-172824.jpg


Rozważam sprzedaż auta jakby znalazł się ktoś kto jest w stanie docenić ilość pracy włożonej w samochód zapraszam z propozycjami.

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam sprzedaż auta jakby znalazł się ktoś kto jest w stanie docenić ilość pracy włożonej w samochód zapraszam z propozycjami.

Nie ma takich, a jeżeli już są to ze świeczką szukać :wink: Żebyś wymienił 90% auta na nowe to i tak Ci powie, że na olx widział 15 000 taniej :lol:


Jak po wymianie wahaczy? Biło/drżało Ci na kierownicy ?

Edytowane przez Smokin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżę trochę bo chyba miłość wróciła do samochodu 😄 

Separacja spowodowana taka zamiana

spacer.png

 

Samochód jeździ i ma się dobrze robi niecałe 10k rocznie i systematycznie Penrite co roku wlatuje.

Po remoncie żadnych atrakcji, wszystko jak należy żadnych zapocen wycieków nic. Podczas nieobecności zmiana tarcz i klockow z przodu.

spacer.png

spacer.png

 

Dyfer przez te dwa lata coraz bardziej było słychać wpadła używka. Zalana

spacer.png

 

Setup letni stał się zimowym, swoją drogą najlepsze zimowe opony na jakich jezdzilem

spacer.pngspacer.png

 

Dziś z okazji świetnej pogody trochę odświeżyłem. 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Fotele zabezpieczone środkiem od Gyeon, prowadnice wyczyszczone i przesmarowane. 

 

spacer.png

Edytowane przez zlkwow_
  • Lubię to 2
:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekaw

W dniu 30.05.2020 o 12:26, zlkwow_ napisał(a):

W skrócie. Przy wymianie oleju, pokazało się doslownie kilka dziwnych czarnych opilkow. Nie było opcji żeby to olac. Decyzja silnik do przeglądu. Najpierw sprawdzili panewki, okazały się idealne. Silnik wyjazd, kompletna rozbiórka rewizja cześć po części wszystko ok, nic nie ucierpiało. Ale rozbiórka pokazała że Nasi tam już byli i trzeba było zrobić tak tak to powinno wyglądać. Dodatkowo okazało się że trzy wtryski mimo idealnych korekt kiepsko rozpylaly. Wszystkie dostały nowe końcówki.

Czyli czym dokładnie były te opiłki? Domyślasz się dlaczego "nasi" już tam byli? 

Taki przebieg i wyjący dyfer, oryginalne wahacze z 2011 już zjechane 🤔 Jak ja kupowałem auto to miało 215kkm i wahacze były od nowości (dość zużyte).

Nie masz wrażenia ze przebieg mógł być deczko cofnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pisać bajek z mchu i paproci. Użytkowanie mogę oceniać za mojej kadencji. Skąd wiem? Bo silnik był wcześniej już rozbierany, najprawdopodobniej kawałek świecy wpadl bo jeden tłok miał małe ślady. Co do zawiasu, samochód jeździ na glebie i to powinno wystarczyć. A dyfer? Wył to wył, może miał nie lekko a może feler fabryczny. Nowe silniki się zacierają a ja mam się dziwić ze dyfer w 16 letnim samochodzie wyje? 

Skupiam się na rozwiązywaniu problemu a nie szukaniu jego przyczyny w leciwym samochodzie. 

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 10.02.2024 o 18:42, zlkwow_ napisał(a):

Odświeżę trochę bo chyba miłość wróciła do samochodu 😄 

Bardzo dobrze! 

Obłędnie wygląda na tych kołach i z tym hamulcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód na sprzedaż, patrząc na to co oferuje rynek będzie drogo. Można się dogadać co do konfiguracji. Jak stoi 43tys z dwoma kompletami nowych 18 stek i pewnie trochę graciarni. 

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.