Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Świetnie się prezentuje to obszycie, zwłaszcza czerwona nić :cool2:


Mimo wszystko, raczej nie ryzykował bym tablicy w środku, przy rolce, czy też strzale z boku, może zrobić krzywdę.

Może jakiś taki półlegal mini na zderzak ?


Wszyscy wiedzieli, że się nie da, przyszedł taki, który nie wiedział i zakodował :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera super. Deska fajna ale ten pomysł z tablicą bieda... 1 niebezpieczne 2 paskudztwo w aucie po zakrętach lata.. Ja miałem w bagażniku jak jeździłem bez przedniej tablicy... w słońcu daje refleksy na szybę. Nie nie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy awaryjnym hamowaniu tablica rej. Utnie Ci głowę. Co w tym ciekawego?

 

Po zatrzymaniu wszystko leci do tyłu. Czego nie rozumiesz?

 

Kolega nie dość że na fizyce nie uważał to się jeszcze kłóci. Tablica ma w trakcie jazdy na wprost ten sam wektor prędkości co samochód, jak zahamujesz to ci najwyżej przednią szybę porysuje.

Analogicznie tablica będzie dla ciebie zagrożeniem przy hamowaniu jak ją sobie za tylną szybę położysz.

edit: oczywiście zakładamy ze na co dzień jednak jeździsz „do przodu” a nie 100km/h na wstecznym jak w teledysku Notorious’a B.I.G

Edytowane przez bambaryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Deska super! Kamerka super! - chciałbym taki mod u siebie. Dużo roboty z ciągnięciem wiązki? Daj fotę jak to wygląda na zewnątrz.

Kolorowe nerki - zdecydowanie mi nie pasują do tego auta. A tablica kwestia upodobania. Też tak miałem w poprzednim aucie przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski na nerkach to jedno z forumowych taboo :P U siebie w aucie ich nie widzę, ale też napewno mi nie przeszkadzają. Ciekawe jak wyglądałyby same "paski" bez malowania boków ramion nerek. Deska wygląda baaardzo ciekawie ;) Z chęcią zobaczyłbym zdjęcie wnętrza z tylniej kanapy :mrgreen:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Paski tutaj akurat jeszcze w miarę ujdą, bo czerwony do czerwonego, no i nie jest to 320d z paskami. :lol:


Tablica w tym miejscu to nie jest dobry pomysł, nawet na zdjęciu widać jak się odbija w szybie... Ja bym tego nie zniósł.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tablicy - od jakiegoś czasu jeździ już zamocowana na zderzaku.

Trafili się służbiści i nie popuścili a ja tam cwaniakować nie lubię

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Simple fix lub tablice na magnesach neodymowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Miałem to w E91. Nie polecam. Na żywo z wyglądu dupy nie urywa, zakłóca parktronic plus pewnie w trasie zbyt aerodynamiczne to nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Fajna opcja z montażem tablicy do gwintu do holowania. Sam u siebie czegoś takiego szukam, bo auto dużo lepiej bez tablicy rej. wygląda i tu na wypadek kontroli w chwilę mamy przymocowaną rejestrację ażeby po chwili móc szybko się jej pozbyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już po ptokach :D

Zderzak podziurawiony :D

szkoda że wcześniej nie widzialem tego rozwiązania na hak - bardzo fajne żeby szybko przymocować blachę lecz z drugiej strony taka prostokątna PL tablica strasznie lipnie by wyglądała na tym

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie adaptery pod tablicę rejestracyjną


51 11 8 041 183

51 11 7 175 017


A tego uchwytu w otwór mocowania haku nie polecam. Widziałem kiedyś takie coś na aliexpress, nie wyglądało to dobrze, bardzo mocno odstaje.

Wydaje mi się, że łatwiej zgubić niż przyłapaną na 4 wkręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hamowanie bardzo fajne aż sam zacząłem szukać zacisków. Bez skutku póki co :roll:

Fajna opcja z montażem tablicy do gwintu do holowania. Sam u siebie czegoś takiego szukam, bo auto dużo lepiej bez tablicy rej. wygląda i tu na wypadek kontroli w chwilę mamy przymocowaną rejestrację ażeby po chwili móc szybko się jej pozbyć :)

Mam to, kupiłem pod poprzednie auto. Rzeczywiście trochę odstaje, ale ja go skróciłem. Chcesz to Ci to oddam, opłacasz tylko koszta przesyłki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.