Skocz do zawartości

Smokin_E90/325i->330i/N52B30_ByBimmerLabs.


Smokin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Na pewno nie polecam ClaySponge...bardzo kiepsko to działa :nienie: Dobrze, że zakupiłem jeszcze klasyczną glinkę.

 

Kupiłem nie dawno ADBL CLAY MITT i jestem mile zaskoczony. Myłem nią auto które glinki nigdy nie widziało i ładnie wszystkie osady pozbierała. Tylko zostawia mały bałagan na lakierze.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Zostawia drobne ryski. Po jej użyciu trzeba zrobić delikatną korektę. Ale tego używam tylko na auta które przyjeżdżają na korektę. Na moje E90 raz w roku wlatuje chemia do dekontaminacji i tyle.
http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Temat w zasadzie jest już do zamknięcia, e90 sprzedała się za 35 500 zł , poszła do osoby która to auto zna jak swoje i wzięła je dosłownie w ciemno bo o godzinie 19:00 i bez żadnego sprawdzania ;)

Co do następcy to trochę długa historia bo szukałem zawzięcie za wielką wodą BMW M3 e92 aczkolwiek znaleźć ciekawy egzemplarz z względnie dobrym carfaxem graniczy z cudem...

Przewertowałem mnóstwo egzemplarzy i dosłownie każdy jeden po kilka szkód na koncie, biedna historia serwisowa, czy przeogromny nalot na blacie... Była jedna sztuka od pierwszego właściciela, względnie w dobrym stanie technicznym, bez żadnej szkody na koncie , ale z uwalonym silnikiem (panewkowy temat, korba wyszła bokiem). Jednak ubezpieczyciel wywalił taką cenę, że sumując koszty zakupu, sprowadzenia plus wymiany silnika...wyszłaby sporo drożej niż droższe modele wystawiane u nas na sprzedaż. Bardzo spontanicznie trafiło się mocno dopasione Audi S3 8V 2015r sedan w wersji Prestige, od pierwszego właściciela, świetny carfax, kosmetyczna szkoda, dobra cena więc wylicytowałem ;) Jak się okazało później, auto od fana marki (odszukałem na forum audi usa), mocno porobione, silnik, wydech, hamulce, zawias etc. Zestrojona na 401 ps i 550 nm. Gratów wsadzone za około 19 - 21 tys zł. Jeżeli chodzi o osiągi to bardzo srogo to podaje... :twisted: Ogólnie rzecz biorąc jako człowiek który zawsze jeździł BMW z bólem serca muszę przyznać, że jeżeli chodzi o jakość wykonania i jakość użytych materiałów to BMW f30 wygląda bardzo słabo...przy S3 :( Napęd kwestia gustu, na pewno bardzo fajnie się to odpycha przy tych 400 ps a z procedury startu to już całkiem "wywraca flaki".

Planowo Eska jest u mnie do marca potem ląduje na otomoto.

Co następne? Sam jeszcze nie wiem może m3 f80, może RS3, może C63 Amg w205, może e92 m3 jeżeli trafi się odpowiedni egzemplarz "pod koc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Za dobre pieniądze poszła. Na „wolnym rynku” kwota nie do osiągnięcia :wink:

Zgadza się, ale tutaj to e90 kupił ktoś kto na bieżąco od ładnych kilku lat przy nim mechanikował. Facet wiedział co bierze.

A tu małe spy photo mojego S3 :mrgreen:


133802993-2442621476031865-8512512799736149202-n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To e90 bylo super autem mechanicznie ale nie mialo komputera pokładowego i nawigacji co mimo wszystko ciągle pozostawiało pewien niedosyt.


Natomiast dziwi podejście do tych aut w tej kwestii, bo takie 318d ma prawie każde nawigację i komputer pokładowy, a 325i i 328i bardzo często nie maja wcale wyświetlacza to samo 320d. Jest to mega dziwne i krzywdzace.


Bo 328i sa drozsze znacznie niz jakies 318d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mówisz o sprzęcie który jest na rynku, nie jest to krzywdzące tylko wynika z faktu że oglądasz samochody które z jakichś względów się nie sprzedają - właśnie z tych o których mówisz, czyli dziwnej konfiguracji.


Na auto we właściwej konfiguracji na rynku wtórnym trzeba się naczekać.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.