Skocz do zawartości

WRACAMY DO BMW 335D STR 49


arek11

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich od miesiaca jestem posiadaczem kolejnego samochodu marki bmw ,tym razem wybrałem e91 335d .

mam już zaplanowane kilka modyfikacji

-układ wydechowy supersprint (chyba od turbo)

-intercooler http://www.wagner-tuning.com/Intercooler-Kit-for-BMW-330d335d-E90-E93_p_65.html

-car audio (mam 8 głosników wiec jest to jedna ze słabszych instalacji audio)

 

na pierwszy ogien poleci car audio i intercooler

jezeli ma ktos jakies propozycje firmy która wykonuje car audio albo gotowe zestawy to prosze o info

Edytowane przez arek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 729
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
obecnie jestem w niemczech do konca wrzesnia i jak wróce to zrobię fotki auta,pozatym zamówiłem juz intercoler wagnera (ma byc troszkę taniej )

 

No prosze , wynika z tego ,ze w niemczech jeszcze aparatow cyfrowych nie maja :norty:

Ty kupiles to auto czy sie chwalisz tak na przyszlosc ?

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jestem w niemczech do konca wrzesnia i jak wróce to zrobię fotki auta,pozatym zamówiłem juz intercoler wagnera (ma byc troszkę taniej )

 

 

Taniej , tzn ile mnie wiecej 2300zł po przeliczeniu będzie ? Waluty wariują obecnie . :shock:

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pasku nad miejscem gdzie piszesz masz małą ikonkę img wciskasz ją i pomiędzy wstawiasz linh zdjęcia, lecz zdjęcie wsześniej musisz umieścić np.na imgur.com :D

mam nadzieję, że ogarnąłeś to co napisałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
auto super! zazdroszczę koloru i silnika! co do dyfuzora to odpuściłbym sobie robienie z tego "M3", jak już chcesz kombinować to daj dyfuzor PERFORMANCE - nawet chyba kolega Czerwony ma na zbyciu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pomyslałem sobie o felgach bo musze kupic opony na zime, te co mam sa za małe na moje felgi

http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=111

pomyslałem o tych 18 cal jezeli sprzedałbym moje felgi z oponami letnimi + nowe opony zimowe 17x45x205 kupione w marcu tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest cały układ przelotowy , jak wyglada sprawa z przegladem technicznym. widziałem ich galerie i widze ze robia niezle tlumniki do niezlych fur

Dpf zostawiasz / jak chcesz/ trzeba go oczywiście też wykasować z kompa . 'Korkiem" w wydechu są końcowe tłumiki, MG zrobi przelotowe z konkretnymi końcówkami i będzie ok. ICek nowy też się przyda do kompletu. :8)

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich śledzących mój temat ,na początek chciałbym napisać kilka słów o moim aucie .jest to już moje 4 bmw trzy sprowadzałem sam i jedno kupiłem w Polsce ,co było największym błędem tym bardziej ze było to M3.Potem było e46 330d w wersji m-pakiet środek ,listwy ,kierownica .W chwili obecnej jestem posiadaczem bmw e91 z 2011r przebieg 138tys km które kupiłem od dealer w Niemczech .Jeżeli chodzi o cenę to nie była zbyt niska zwłaszcza ze akcyza wyniosła mnie 20tys zl ,jedyna rzecz która mnie cieszy to to ze auto jak odbierałem wyglądało idealnie ( było sprawdzane przez polskie aso przed zakupem ) i bylo serwisowane do ostatniego dnia .Przebieg jaki ma wydaje się być oryginalny .

 

To co interesuje mnie do przerobienia to układ wydechowy ,intercooler + program .Intercooler WAGNER który chciałem kupić w Niemczech (rabat 250zl przy obecnej cenie euro nie opłacalne na dzień dzisiejszy )Kombinuje kupić w USA wysłać do Niemiec i z Niemiec do polski .

 

Jeżeli ktoś posiadał by do sprzedania intercooler , układ wydechowy do bmw 335d to proszę o info

Jutro jadę na hamownie do kreatora w wawie zobaczymy jaka jest moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszej hamowni jestem bardzo mile zaskoczony, liczyłem ze wyjdzie troszkę mniej od serii a tu wynik 290,4 KM przy 3753 RPM i 617,4 NM przy 2338 RPM ( nie wiem jak bezpośrednio wrzucić zdj do tego postu )

przy okazji porozmawiałem sobie z panem z kreatora i powiedział mi co mogę wycisnąć z silnika (od 330KM sam chip ,do ok 400KM i 750-800 NM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszej hamowni jestem bardzo mile zaskoczony, liczyłem ze wyjdzie troszkę mniej od serii a tu wynik 290,4 KM przy 3753 RPM i 617,4 NM przy 2338 RPM ( nie wiem jak bezpośrednio wrzucić zdj do tego postu )

przy okazji porozmawiałem sobie z panem z kreatora i powiedział mi co mogę wycisnąć z silnika (od 330KM sam chip ,do ok 400KM i 750-800 NM)

To są podatne motory.

Pogadaj z kolegą Czerwony330d.

Wydziergał 380KM ze swojej :norty:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330KM to bez żadnych kombinacji sam chip

wlasnie bylem w 2 salonach bmw w stolicy chciałem kupić dywaniki performance

http://www.bmw-shop.pl/product/image/3489/51472241468.jpg

i http://www.bmw-shop.pl/product/image/3481/51712240775.jpg

Dywaników nie ma do modelu e91 wiec poszukam z innych modeli najbardziej pasujących do mojej e91 a kratka ,nerki za 448zl 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.