Skocz do zawartości

Black Bandit By Rapciuch


Rapciuch

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Witam przedstawiam wam mojego "Black Bandit"

Jestem posiadaczem od nie dawna autka, i powoli zaczynam z nim budować swoją historie.

Opis autka dodam niebawem-;)

Plany:

xenony

bra

szybki przyciemnione

zmiana felg na większe

dobre nagłośnienie (choć oryginalne jest spoko) -może sam sub:-)


A o to mój BLACK BANDIT :]

9StdzhD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje auto, a o gustach się nie dyskutuje... ale mi się również ta osłonka kompletnie nie podoba. Wg mnie nie pasuje i szpeci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego auto, jego "bra". Jeśli właścicielowi sie podoba nic mi i nam do tego. Aczkolwiek kojarzy mi sie z "hondziażami". Ale tymi HID-ami narobisz sobie wrogów szybko. Jeśli już chcesz mieć coś podobnego do Xenonów to ładuj to ale w soczewke, a nie w zwykłą lampe.

P.S. auto fajne, czysta baza ale modyfikacje na razie idą w zła strone :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo szumna nazwa :mrgreen: , a auto delikatnie mówiąc takie sobie. :wink: Dodaj mu trochę jakby to ująć charakteru, ale może nie przez takie modyfikacje. Tak jak pisałeś, na początek zmień te podstawowe felgi i przyciemnij szyby i już będzie lepiej. Lampy soczewki , a bra, jak ci się podoba, zostaw, bo to twoje BMW :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tą szumną nazwą :D Black Bandit skojarzyło mi się od razu z Black Beast :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.