Skocz do zawartości

Bmw E39 535i Aspen


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
V8 :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Madseason, Właśnie ubolewam bardzo , że nie mam w pobliżu większego szrotu by osobiście zobaczyć i "poniuchać sprzedawany towar ,a kupić z wysyłką to trzeba mieć sprawdzonego sprzedawcę bo wysyłka jednak trochę kosztuje więc nawet reklamacja jest słabo opłacalna

 

Co prawda super blisko ale też daleko nie masz do Zielonej Góry. Tam masz dość dużo w większości e39 i jeden mniejszy taki przydomowy szrocik we Wschowie. Do Zielonej w godzinę dojedziesz i wszystko można obejrzeć ja sporty manualne grzane z boczkami fotelami i kanapą zapłaciłem 900zl z montażem. A było to z 6-7 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie po dłuższej przerwie:) generalnie troche się działo . Zamontowałem kamerę cofania , wysłałem licznik na reanimacje pixeli ,wymieniłem uszczelki przepustnicy i zaworu odmy na kolektorze ssącym i uszczelnienia w nim . W dalszym ciągu poluje na sufit i sporty ale to już niedługo :)

rW7Uk-B9AcfQ.jpg?v=2

rW7Uk-mI9JWl.jpg?v=2

rW7Uk-vT6wcE.jpg?v=2

rW7Uk-RHbSVU.jpg?v=2

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Działaj, dobre zmiany.

Jeszcze znaczek na klapie wymień, bo jest delikatnie nadgryziony zębem czasu.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart 328 spokojnie , przyjdzie czas i na emblematy:)

Jak na razie robiłem ostatnio inspekcje InpA i wyskoczyly błędy lambd, przed i za katem... tylko ,że za katalizatorem nie ma sond :D

rW7Uk-ULMJgy.jpg?v=2


rW7Uk-GV7Ra1.jpg?v=2

W sumie to nawet lepiej ,zawsze to mniejszy wydatek :D

rW7Uk-iXf7br.jpg?v=2

S3tjT-pBa72n.jpg?v=2

S3tjT-rWvjz0.jpg?v=2

Tak przy okazji ,co myślicie o tej feldze 19" ?


rW7Uk-Gj3SsN.jpg?v=2

rW7Uk-01pfMh.jpg?v=2

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Fele ładne, ale coś mi wizualnie nie pasuje do końca. Chyba kolor samochodu, który mi się mocno kojarzy z początkiem produkcji, czyli latami 90', albo te zółte kiedunki, które w moim odczuciu postarzają samochód.


Wrzóć więcej fotek i napisz jakie masz w planie kolejne mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madseason, tak samo jak w e34,e38 tak i w e39 dużo bardziej podobają mi sie przedlifty . Kolor, mógł by być to fiordgrau, wówczas było by idealnie , niestety jak się nie ma co się lubi... Jeżeli chodzi o mody ,to cały czas sztukam czarnych sportów oraz czarnego sufitu. Zastanawiam się nad tym by wrócić do fabrycznego radia , zakupić styling 95 lub 37 I być może dokładkę aero na przód ,ale to akurat mało prawdopodobne. Aaa, jak się trafi to 4.4 :D


S3tjT-z2Is9z.jpg?v=2


S3tjT-N0UiFO.jpg?v=2


S3tjT-tfv39V.jpg?v=2

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pany , postawiłem zrobić ponownie lekki mod z tłumikiem , tym razem jednak trochę inaczej.

S3tjT-jc5xMX.jpg?v=2

S3tjT-6JLXBI.jpg?v=3

S3tjT-6kkjwi.jpg?v=2

S3tjT-4SjJEb.jpeg?v=4

S3tjT-YrUxcm.jpg?v=3

S3tjT-SG0Qkj.jpg?v=3

S3tjT-44g8g4.jpg?v=3

S3tjT-zVq5Cr.jpg?v=3


Jak tylko zamontuje to może nagram filmik chyba , że będzie lipa to sobie odpuszczę i założę ten co jest obecnie. Po za tym to ... czekam na kuriera , sporty lecą :D

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpinasz się w przewody w podłodze i tyle z elektryką, nie potrzeba dodatkowych wiązek.

Jak bym miał wiązke pod elektryke tak by było , niestety fotele oryginalnie mam manualne i brak jest w nich zasilania

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej 5er miałem takie same welurowe fotele w manualu i wkładałem sporty w elektryce, wystarczy odgiąć wykładzinę podłogi i pod nią są przewody do których można się podpiąć +/-

Welury też są podpięte kością bo inaczej świeciłaby się poducha, a kość wychodzi z wiązki która jest w podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest pod wykładziną , ale pod fotelem kierowcy w wiązce są tylko dwa przewody idące do napinacza . W fotelu pasażera jest dodatkowo mata zajętości fotela , nic po za tym. Czytałem , że jest wprowadzenie "plusowe" pod wykładzina pasażera, ale na przewód trzeba założyć 30A bezpiecznik i trochę to trąci rzeźbą. W każdym razie sprawdzę, dzięki za sugestię.
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :D jeszcze czarny sufit ;)

 

platekk , dzięki :D Co do sufitu to nie inaczej tyle ,że powoli tracę nadzieję na kupno. Albo daleko i brak możliwości wysyłki albo stan pozostawiający wiele do życzenia. Pozostaje więc kupić wszystko po za słupkami i sufitem ,a wspomniane elementy samemu okleić.

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.