Skocz do zawartości

Pierwsze BMW F07 w tym dziale! :)


PaMa

Rekomendowane odpowiedzi

witam wzsytskich zainteresowanych , kolezanki i kolegow,

 

nadszedl czas, by z modelu AUDI A6 C6 (4F) przesiasc sie na cos wiekszego, z innym srodkiem. :)

 

Oczywiscie pod dachem wciaz pozostanie TT Coupe (8N), ale swoja C6 sprzedaje.

IMGP2859_resize.JPG

Zainteresowanych, zapraszam (Ogloszenie, TUTAJ ) ;) (mozliwe wymagane zalogowanie)

 

W szerokim kregu poszukiwan, od Audi Q7 do X5/X6, wybor padl..... na BMW GT (F07)

 

Powiem tylko, ze auto nie ma Night Vision oraz aktywnego tempomatu, SideView + Park Assistent. :]

Reszte z dostepnego wyposazenia jakie BMW posiada, zatem:

 

- Head Up Display (kolorowy)

- Speed Limit Info + tempomat

- Komfortowe siedzenia (dmuchane boczki, podparcie ledzwi, podparcie kolan, ogrzewanie, wentylowanie, elektryczny+aktywny zaglowek, masaz ud - wszytsko sterowane elektronicznie) + pamiec

- Adaptive Suspension + Dynamiczne amortyzatory (4 tryby pracy zawieszenia+brak przechylow podczas pokonywania zakretow)

- Elektryczna, dzielona tylna klapa (limo / hatchback)

- Kamera cofania + PDC

- Soft Close (automatyczne domykanie drzwi) + Komfortzugang (otwieranie / zamykanie bez pilota)

- Panorama dach

- Fotochromatyczne wszytskie lusterka + poprawa widocznosci przy cofaniu z lewej strony (kraweznik)

- Podsufitka Anthratzit Schwarz

- Czarna, ceramiczna aplikacja na wzsytskie przyciski/elementy sterowania panelem

- Ambient Light (welcome/good bye swiatla)

- Xenon Adaptive Lights (doswietlanie zakretow + poprawa widocznosci na boki oraz w pionie)

- Ostrzezenie przed zmiana pasa

- Internet + BMW Online (gielda, wiadomosci, mapy, info + serwis)

- Sterowanie glosowe + BT (+AUX+USB+DVD+HDD)

- Ogrzewanie+Wentylacja postojowa

- Tylna os skretna

- ...... bla bla bla... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Kola R19 (przod 245 / tyl 275)

 

 

IMGP9189_resize.JPG

IMGP9219_resize.JPG

IMGP9218_resize.JPG

IMGP9201_resize.JPG

IMGP9225_resize.JPG

IMGP9198_resize.JPG

IMGP9155_resize.JPG

IMGP9162_resize.JPG

IMGP9159_resize.JPG

IMGP9210_resize.JPG

IMGP9212_resize.JPG

IMGP9217_resize.JPG

IMGP9235_resize.JPG

 

Podsumie w jednym zdaniu: jestem mega zadowolony. Wyposazenie, komfort jazdy i osiagi samochodu powoduja, ze az zal wysiadac i wylaczas silnik....

 

Mam nadzieje, ze przyjemnie sie prezentuje. Dziekuje wszytskim, ktorzy byli, czytali i udzielali sie w moich tematach czy odpisywali na posty w kwesti wyboru i poszukiwan odpowiedniego auta.

 

Oto one. :cool2: :cool2:

IMGP9208_resize.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bialy moj ulubiony - a jaki to silnik? czy 407KM?

 

Super autko aby ci sluzyla bardzo dlugo

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

 

 

napisz jakie zmiany bedziesz robil ? masz bialy kolor wiec mozna duzoooooo i ciekaiwe robic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do twojejkierownicy mozna zrobic inna skore lub tym podobna

masz adresy do wykonania kierownicy jaka tylko bedziesz chcial

 

 

Skóry http://www.tapcar.pl/ (robią m.in. dla łódzkiego salonu Mercedes'a), poza tym słynne http://www.javacardesign.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :))))

 

Zmiany..?? Jakies pomysly?? :mrgreen:

 

Czekam na zimowe opony+felgi. Jestem zwolennikiem czarnych dodatkow, nie wiem, czy nie pomaluje felg na czarny badz grafit. I listwa chromowa na tylnej klapie mnie denerwuje.. moglaby byc czarna, tak jak koncowki wydechu... :mrgreen: :mrgreen:

 

Wersja to 530d (245KM) 2 wydechy zostaly na zlecenie 1. wlascicela w salonie zlecone. V8 optic look :norty: Kazdy wydech dostal oddzielna rure za katalizatorem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna !!

Kwintesencja tego co najlepsze....

 

Życzę miłego użytkowania i sam się zaczynam zastanawiać... :)

 

Nad czym się pytam? ???

Z pełną odpowiedzialnością powiem ze nie będziesz żałował.

Heheheh :norty:

To auto dla ludzi którzy cenią komfort podróży ale potrzebują więcej miejsca niz oferuje 7er :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wiem, że nie pożałuję - niemniej jednak wydatki innego typu mnie teraz czekają więc obejdę się smakiem.

Nic nie trwa wiecznie więc kiedyś z pewnością wydatki się skończą :) wtedy będzie GT

 

Jeszcze raz gratuluję wyboru i samego zakupu. Samochód naprawdę wyśmienicie wyposażony i piekielnie piękny !!

 

Jedyne do czego bym się przyczepił (jeśli to można w ogóle nazwać czepianiem się) to felgi :) Widziałem fajny wzór pięcioramienny - aczkolwiek być może te Twoje są dedykowane do tej wersji.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie podobaja z mniejsza iloscia ramion. Choc sloneczko tez jest w porzadku... :D

 

Co myslicie, zeby je przemalowac na grafit ciemny, czarny badz zupelnie odwrotnie.. na bialo :norty: :norty: ???

 

Kola+opony zimowe sa juz w drodze. Myslalem, ze najszybszym sposobem byloby Plasti Dip (folia w spray) i pomalowac. Jesli efekt bedzie udany, to zostawie :cool2:

 

PS. Panowie, wlasnie wrocilem z Wenecji. Jazda z tempomatem: 125-137kmh (ograniczenia Austria + Wlochy), na odcinku 960km (obie strony) spalanie: 7,3L/100km :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezioso

ja bylem tam juz po raz 3. :)

Pogoda super, a nawet za super. W ciagu dnia 30-33st, dlatego spedzalem wiekszosc dnia na plazy ( w Jesolo ) a dopiero po 17 wybieralem sie do Wenecji. Jesli jedziesz na caly dzien.. to radze sie przygotowac, bo bedzie meczaco i goraco. Woda, nakrycie glowy, etc.. :D Przygotuj sie :)

 

Minio_78

 

grafit tez mysle, ze bedzie w porzadku. Mam listwy czarne, wiec mysle, ze bedzie sie dobrze komponowac. Sie zobaczy jak sie popryska.. :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna . najbardziej to mi się podobają drzwi bez ramek :)

 

a nie miałeś x5 kiedyś? mogę Cię z kimś mylić, ale coś mi się skojarzyło z avatarem, że pisałeś coś o x5. moze to chodzilo o przymierzanie sie do kupna .

Jeśli się mylę, to sorry. Nie chce teraz mi się szukać czy to Ty pisałeś, czy nie .

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna . najbardziej to mi się podobają drzwi bez ramek :)

 

a nie miałeś x5 kiedyś? mogę Cię z kimś mylić, ale coś mi się skojarzyło z avatarem, że pisałeś coś o x5. moze to chodzilo o przymierzanie sie do kupna .

Jeśli się mylę, to sorry. Nie chce teraz mi się szukać czy to Ty pisałeś, czy nie .

pozdrawiam

Michał

 

hej Michal,

 

tak, szukalem dosc intensywnie X5/X6, ale jak juz wspominalem, weekend z BMW 7er sprawil, ze zakochalem sie w komforcie i wyposazeniu, a stad juz prosta droga do GT :mrgreen: :mrgreen:

 

Jak patrze teraz na te X6, ktore probowalem, to poza komfortowymi siedzeniami.. byly to najzwyczajniej... golasy :mad2:

 

GT to byl doskonaly wybor :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Karol211

 

wrazenia jak najbardziej pozytywne.. a nawet bardziej, zeby nie powiedziec, ze lekko szokujace :mrgreen: :mrgreen:

 

Komfort jazdy - fenomenalny (choc dodam, ze procz F20 zony nie jezdzilem innym wczesniej - jestem i bede wciaz fanem AUDI :norty: ). Jak wczesniej wpsominalem, kilka dni jazdy F01 sprawily, ze powiedzialem sobie: MUST HAVE :norty:

Jako, ze 7er nie chcialem, padlo na GT. :cool2:

 

Moc i moment obrotowy: doskonaly. 8biegowa skrzynia radzi sobie doskonale. Czasem potrafi przy 1200RPM juz sie bujac na V biegu :D (miasto, korek przy ok 50-60kmh)

Dodanie gazu, powoduje redukcje czasem nawet o 2biegi nizej :duh: hehehe A zeby w takich przypadkach wyprzedzanie/przyspieszenie bylo plynniejsze i skrzynia sie nie meczyla, wystarczy joystick na polozenie DS przechylic i strzal do przodu :mrgreen:

 

A6 jest pojemne (mialem Avanta). Tutaj jedan spakowac trzeba sie ciut rozsadniej, ale wiedzialem o tym i w zupelnosci mi to starcza :D

Auto ciezsze, ale i dzieki Adaptive Drive/Dynamic Dämpfer pokonywanie zakretow jest bezbolesne, auto jedzie jak po szynach, bez zbednego przechylania sie. Czy to w Comfort czy Sport.. amortyzatory staja na wysokosci zadania :8)

 

W AUDI mialem zawieszenie S-Line obnizone o 20mm i z twardszymi amortyzatorami. Poza tym, mam jeszczce TT Coupe, wiec twarde zawieszenie jest mile przeze mnie widziane.. jednak w GT zrzadko jezdze na Sport.. :wink:

Wrecz przeciwnie.. na codzien w zasadzie Comfort, badz Normal na autostradzie ( powyzej 160kmh) :cool2:

 

Pisac mozna wiele i nie dlatego, ze to moje auto. Obojetnie jaka to bylaby marka, napisalbym to samo wszedzie!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź :) Pytam właśnie ze względu na to, że rodzice mają c6 tylko sedan w pneumatyce i staram się ich namówić, że może następny samochód to bmw jednak tata to zaporowy fan Audi, ale ostatnio ku mojemu zdziwieniu spodobało mu się 5 GT :) dlatego też spytałem jak wrażenia po przesiadce :D Dzięki jeszcze raz na pewno się podzielę Twoją wypowiedzią z tatą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak umieścić zdjęcia?

 

wrzucasz zdjecia na zewnetrzny serwer hostujacy takie pliki:

Imageshack / hostuje.pl / picassa / fotosik etc... :search:

 

Kopiujesz link do teog zdjecia i odpowienimi tagami wklejasz na forum. Badz klikasz w odnosnik (powzyej postu) Img, ktory automatycznie dodaje ww. tagi.

Tak jak ponizej:

 

 [img= LINK DO ZDJECIA ] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Piękna maszyna ...

Powoli zaczynam się przymierzać do zmiany auta i jak na ten moment to GT jest u mnie na pierwszej pozycji.

Generalnie u mnie 80 % to miasto dlatego zastanawiam się nad nowym 2 litrowym.

Jednak to 20 % to parę wyjazdów na narty a do modelu z 2 litrowym silnikiem nie można domówić x-drive , dlatego ewentualnie 3 litry z x-drive ale premium selection - nowy to niestety za wysokie progi finansowe.

Nie za bardzo mogę w necie wyszukać rzetelne info o x-drive , sprzedawcy - każdy mówi to co chcesz usłyszeć jak bez to oczywiście ok , jak z x to oczywiście x-drive to podstawa ;)

Do tej pory jeżdzę xc60 awd i jakoś trudno mi się przełamać do kupna bez awd i do tego z napędem na tył.

Twoje GT jest z x-drivem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

moje GT jest z RWD.

Teraz bedzie pierwsza zima, gdzie bede jezdzil takim autem z tylnim napedem. Wczesniej C-Klasse oraz A6 z quattro.

Zobaczymy jak sie bedzie spisywac naped i wrazenia z jazdy.

Opony zimowe mam 4x R19/225 (badz 255 chyba) - nie pamietam. Bo letnie to mam mieszane.

 

Jak tak dalej pojdzie, to za miesiac moze bezie juz snieg lezal w gorach :norty: Dam znac, jak sie spisuje.

 

PS. Moje zdanue w kwesti auta: jesli chcesz kupowac nowe GT, to ja bym odpuscil, ze wzgledu na straszna utrate wartosci tego auta. I zrobil jak ja, wzial uzywane (np.2 lata badz leasing). :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.