Skocz do zawartości

e65 LCI Sylwia


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Toż Ty tam masz ledwie 200 kucy, to co ma pić to paliwo? :P U mnie w E39 z 3.0d to 5-6 paliło przy lekkiej nodze, ale jakoś tego nie wspominam ekscytująco :D


Fajnie natomiast, że tak bezawaryjnie tyle km robisz ;) W ogóle nie chcesz zatroszczyć się o moją E32, nadal u mnie stoi i czeka na mechanika co będzie do niej mieć serce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem Sławku ze to spokojne auto :) ale chyba najmniej problemowe ze wszystkich jakie używałem :) i trzeba przyznać ze świetnie wyciszone jak na auto, które obecnie warte jest parę groszy... co do e32.... moj e32 tez sie prosi o prace a wiecznie brak czasu.... zawsze jakies inne zajecia :)

co do e65 powoli zbieram sie do montazu 4 tloka z g30 na front... bo tarcze mimo ze są proste... są już niedługo do wymiany:) wiec zrobimy upgrade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wolisz po prostu wsadzić set od 760i ? zaciski jak od m5 ale ciut inny rozstaw jarzma a tarcze 374x36 co prawda mniejsza powierzchnia cierna względem nowszych modeli BMW ale złe nie są i ładnie będą wpasowywać się we wnękę 19 cali bo seryjne zaciski od 730d to porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę wsadzic od g30 bo zacisk jest nowszy I 4 tloki robia robote. Teraz jest 348x30 jak dam 348x36 będzie dobrze i nadal 18 można na zimę wkladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

troche ze sprzatania...

skora colourlock a51a61ceb33243a8gen.jpg

lakier chemotion synthetic glaze. na lakierze rys brak... w miare mozliwosci staram sie dbać o niego.

07ae3910cf66e33fgen.jpg

59f2db1d711ccca0gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze wielosezon sie wytarł a na lato kupilem gumy to wpadla nowa zima dunlop winter 4d cykne fotke jak bedzie jasno ;) z aprobata bmw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Można :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko czujni Jesteście a już myślałem że klub opustoszał :whistle: :) zdjęcie nie wiem :idea: ja widzę zresztą, to galeria Cypiska, musze swoją przekopiować z sportu tutaj(już ogarnięte :8) ). To się ugadamy wszyscy jakoś, ale pewnie jak zrobi się już ładniej. :twisted2:

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przebieg. 240.000km silnik się poci.... wiec ogarniam....

Nowa odma z separatorem oleju, F powietrza, uszczelki spływu oleju z turbosprężarki.. sporo zabawy... silnik w górę, łapa out, stabilizator out....

komplet świec żarowych, uszczelki kolektora ssącego, uszczelki wylot z turbo, wlot na IC, wylot z IC.

wszystko umyte... Kupa zabawy ale do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

258000

Nowy olej, filtr powietrza,

Nowy kolektor z 325d 197KM fabrycznie bez klapek.... wymagal malej ingerencji... posle jutro foto...

Niestety splyw oleju z turbo puszczal... wiec szystko nowe....

Dpf wyprany nowe uszczelki i sruby...

Nowe tuleje plywajace lemforder, nowe tylne piasty fag..

Nowe tylne tarcze ate oraz klocki textar...

3dni na spokojnie w wolnym czasie i zrobione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W module radia w lewym slupku zamiast fal am zabudowalem modul bt. Laczy sie dopiero po przycisnieciu przycisku am. Jakosc dzwieku lepsza niz aux :) 62c8f7725794d741gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie ma problemu z biciem. dziala ok. zwykle ate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W aucie złapało panewkę na 6 cyl. Sprzedane jako uszkodzone wątek do zamknięcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.