Skocz do zawartości

[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER


premier

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko podłączyłem, skreciłem pod maską został mi tylko przewód by wpiąć w sterownik i się zatrzymałem bo nie bardzo ogarniam w który. W tej puszcze są jakieś 2 sterowniki. Po środku puszki jest jakiś sterownik z niebieską górą a z brzegu z czarną górą. Podejrzewam że w ten czarny (Z czarną górą) muszę się wpiąć ale tam jest tyle przewodów i kostek i nie wiem w który :( podpowie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Czy mogę sobie podłączyć wszystkie kable i zostawić starą kierownicę bez multifunkcji na kilka dni? Wszystko mam już przygotowane tylko czekam za kierownicą i bym sobie wszystko podlaczyl a gdy kierownica byłaby u mnie jedynie zamienilbym je miejscami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Witam też mam problem nadal zmieniłem kierownice na multifunkcję , kupiłemoryginalne okablowanie podłączyłem jak trzeba a nie działa ani sterowanie radiem ani tempomat , nie wiem co jest myślę żę chodzi o zaprogramowanie tego wszystkiego bo w oryginale nie było takiej funkcji wic komputer nie widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

mam pytanie założyłem kierownice z multifunkcją w mojej E46 320d M47 2003, i nie wiem gdzie podłączyć ten kabelek niebieski do komputera silnika, ponieważ wiem już ze pin 37 ale z której wtyczki, na filmikach i poradnikach pokazane są jakies 4 kostki i, że w drugiej to podłączamy, a ja mam inaczej w ogóle, załączam zdjęcia może ktoś może zobaczyć czy miał tak samo i do którego to podłączył i jak to rozebrał bo nie wiem nawet jak wypiąć te złącza :mad2:


Z góry dzięki!

Pozdrawiam


201903021_qwarasx.jpg

201903021_qwaraaw.jpg

201903021_qwaraaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.