Skocz do zawartości

[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto


piotrek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Podepne sie do tematu

2 dzień stracony u elektromechanika i nie rozwiązany problem .

Mianowicie świecą mi 2 kontrolki

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84b ... 49fbd.html

 

Modół zmieniałem wraz z przeprogramowaniem wtyczka odpięta przeczyszczona na komputerze wyskakuje błąd kurtyny airbag prawej jak odpiołem wtyczke od tej kurtyny to ponad 9 omów pokazało mi i nie wiem co jest nie tak nie mam pojęcia :cry2:...

W samochodzi komputer błąd maty pokazuje a u elektro mechanika błąd kurtyny prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie podepne sie pod temat gdyz mam nie typowy bład w bmw e87 2004 rok . Nie ma zadnych błedów. Inpa pokazuje za kazdym razem zajętość fotela nawet jak nacisne ręką, puszcze pokazuje ze nikt nie siedzi nacisne pokazuje ze fotel zajęty. A mimo tego nie swieci mi sie kontrolka pasów na zegarach, nieraz sie zapali a nieraz nie . Dodam jeszcze ze inpa pokazuje ze pas zapiety czy tez odpiety. Czy spotkał sie ktoś z takim czyms ??

 

Załączam fote. Jak sie podniose to sie kółko robi puste i wyswietla sie no.

http://zapodaj.net/3606888641389.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Panowie podepne sie pod temat gdyz mam nie typowy bład w bmw e87 2004 rok . Nie ma zadnych błedów. Inpa pokazuje za kazdym razem zajętość fotela nawet jak nacisne ręką, puszcze pokazuje ze nikt nie siedzi nacisne pokazuje ze fotel zajęty. A mimo tego nie swieci mi sie kontrolka pasów na zegarach, nieraz sie zapali a nieraz nie . Dodam jeszcze ze inpa pokazuje ze pas zapiety czy tez odpiety. Czy spotkał sie ktoś z takim czyms ??

 

Załączam fote. Jak sie podniose to sie kółko robi puste i wyswietla sie no.

http://zapodaj.net/3606888641389.jpg.html

 

Skoro nie ma zadnych bledow a mata dziala jak powinna, bo na to wyglada z tego co napisales :

 

"Nie ma zadnych błedów. Inpa pokazuje za kazdym razem zajętość fotela nawet jak nacisne ręką, puszcze pokazuje ze nikt nie siedzi nacisne pokazuje ze fotel zajęty. A mimo tego nie swieci mi sie kontrolka pasów na zegarach. Dodam jeszcze ze inpa pokazuje ze pas zapiety czy tez odpiety. Jak sie podniose to sie kółko robi puste i wyswietla sie no."

 

Jak dla mnie wszystko jak powinno byc.

 

Jednego nie rozumie :

 

"nieraz sie zapali a nieraz nie"

 

Tzn ze co ? Ze nawet jak nikogo nie ma na fotelu to sie zapala czasem ?

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to kolego ze jak siedze to inpa pokazuje a zegary raz pokazuja a raz nie. Jak nikt nie siedzi to sie nic nie pokazuje.

 

Wydaje mi sie ze mata juz zaczyna sie konczyc :/ Mialem podobnie w mojej e46 poprzedniej, gdy nikt nie siedzial bylo ok, ale gdy ktos usiadl, raz sie zapalala raz nie, emulator zalatwil sprawe...

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
znajdziesz na allegro za ok 60 zł w zestawie emulator maty + pasa z orginalnymi wtyczkami bez cięcia kombinowania - lutowania wypinasz wtyczki i wpinasz emulatory nic więcej. Nawet kasować błędów nie musisz komunikat z poduszek i pasów znika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dokladnie, zamow emulator, nie baw sie w zadne kodowanie/wylaczanie programowo :cool2:

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Witam. Czy mógłby ktoś się podzielić informacją jak wygląda sprawa z emulatorem do e90? Z jakich elementów się składa i pomiędzy którymi kabelkami trzeba je założyć aby uzyskać zajętość fotela pasażera? Pytam ponieważ w e90 są 3 kable a nie 2 tak jak w e46. Kabelki to biały, czerwony, brązowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jaki płacz i lament? OMG przeciez jak leci czołówka to najmniejszym problemem jest to że strzeli poduszka pasażera czy on jest czy nie....naprawde poduszka jest na ostytanim meijscu o czym się wtedy myśli...i nei jest to żadne druciarstwo moim zdaniem bo jak taki koncern jak bmw robi coś tak kretyńskiego w działaniu to jak szary polak sobie z tym poradzi w prosty sposób to raczej bmw to druciarstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Witam wszystkich.

Kupiłem komplet foteli w wersji UK do mojego auta BMW X3 E83 2005r. 2.0D, i wiadomo mata zajętości jest w lewem fotelu. Potrzebuję więc zamienić siedzisko.

Czy jest ktoś z Warszawy który umie zamienić siedzisko z matą (oczywiście odpłatnie) albo zna jakiś zakład który by się podjął tym???


Bardzo proszę o odpowiedzi na priv.


Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.