Skocz do zawartości

Jak dobrze odgrzybić klimę, żeby brzydki zapach nie wracał !


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z problemem brzydkiego zapachu chwile po włączeniu i wyłączeniu klimy oraz rozłożenia rąk przy odgrzybianiu granatami, sprayami i nawet ozonowaniu ( po ozonowaniu poprawiało się nieco dłużej, ale smród i tak wrócił)

Zrobiłem urządzenie do mycia parownika . Tylko tak jesteśmy w stanie usunąć źródło powstawania brzydkiego zapachu.


Uważam, że sposób jest na tyle dobry aby można go było przykleić na górze tematu działu klimatyzacja i ogrzewanie.


Z mojego doświadczenia we warsztacie zauważyłem, że dostęp do parownika jest w miare ok w większości aut w okolicach nóg pasażera.


Dostęp do parownika w moim e90 jest pod nogami pasażera, demontujemy osłonę i wyciągamy czujnik temperatury.


W wiekszości aut można dojsc przez czujnik lub otwor po filtrze kabiny, w innych przypadkach można również przez rurke od chłodzenia schowka lub wyciągniecie wentylatora.


Polecam fajne urządzenie można profesjonalnie odgrzybić klimę ( w ASO za takie cos biora 250-300zł) to urządzenie pomaga gdy nawet ozonowanie nie daje rady !!


IMG202007_qqrrasa.jpg

be9e4de32f34.jpg

42adc0e2b7cd.jpg

975dd474781b.jpg

e5d9c8e657f1.jpg

0ae5be073667.jpg


Jak ktos chce zobaczyc w praktyce




https://www.olx.pl/oferta/skuteczne-odgrzybianie-klimatyzacji-CID5-IDFI6YY.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.