Skocz do zawartości

E36 Problemy z programowaniem kluczyka centralki


SoCraZy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ten post będzie krótki bez zdj, ale przeszukałem dzisiaj dosłownie cały internet jak zaprogramować kluczyk do e36 ( 3 przyciski radiowy) i po kilkudziesięciu próbach dalej nici.. było, że przy otwieraniu z kluczyka należy poczekać 15 min bo jest blokada, czekałem 15/30/45 i nic..


Ale znalazłem na to obejście, przynajmniej u mnie zadziałało, jedyny warunek to posiadanie możliwośći podpięcia autka pod inpe ( dosłownie na 2min)


1. Sprawdzamy i jeśli są to usuwamy błędy EWS, moduł komfortu i wszystko co związane z zamkami w drzwiach

2. Uruchamiamy opcje Activate w INPIe ( do testów silników modułów itd. F5 albo F6 już nie pamietam :/ )

4. Znajdujemy opcje zamknięcia samochodu ( coś w stylu "central locking lock" ) klikamy, autko powinno się zamknąć

5.Analogicznie do poprzedniego punktu tylko otwieramy auto ('unlock'), auto powinno się otworzyć

6. odpinamy interface, jeśli mamy czujnik otwarcia maski to zamykamy maskę ( nie wiem czy jest to konieczne ale lepiej zamknąć)

7. wchodzimy do auta, wyciągamy kluczyk, zamykamy wszystkie drzwi i próbujemy zakodować..


A później już wiadomo, kluczyk na pozycje 1 ( na 3 sek), wyciagamy kluczyk trzymamy przycisk otwierania auta i 3x klikamy logo bmw ( przycisk zamykania auta ) u mnie od razu załapało, a wcześniej walczyłem z kluczykiem 4 godziny :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.