Skocz do zawartości

[EXX] Zestrojenie pilota centralnego zamka +myk na 2gi klucz


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam ,Panowie mam e36 turing i jeden pilot jak kupiłem to nie miał baterii wcale ,dokupiłem nowe oraz gumki i tą mate pod gumkami bo stara była powycierana ,robiłem chyba wszystkie metody jakie są tu opisane ,walczyłem z tym centralnym cały dzień i brak rezultatów ,i tak nie działa ,z kluczyka otwiera i zamyka wszystko łącznie w korkiem wlewu ,pilot mruga ale nic poza tym ,nie wiem być może mam uszkodzony ten sterownik centralnego czy co ,ma ktoś jakiś pomysł . :norty:

 

PS.a może wie ktoś w którym miejscu jest ten sterownik centralki . :roll:

ChipTuning By Bagor. I moc jest zemną :-) świetna robota :-)


Moja BMW - http://bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=6866


Diagnostyka BMW - INPA ADS # VAG VW AUDI SEAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam turasa i z pilota działa mi tylko otwieranie.Po zaprogramowaniu kluczyka wszystko było ok do momentu otwarcia tylnej klapy,Po jej otwarciu musiałem znów programować kluczyk ale zamykanie i tak nie działa :( Może problem leży w zamku klapy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać chyba trzeba będzie dokupić osobny pilot i sterownik do centralnego ,na alledrogo są po 70 zł ,a tak chciałem mieć ORI :cry2:

no jak panowie ,nikt nie ma pomysłu :?:

ChipTuning By Bagor. I moc jest zemną :-) świetna robota :-)


Moja BMW - http://bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=6866


Diagnostyka BMW - INPA ADS # VAG VW AUDI SEAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam pytanie odnośnie kodowania.

Wszędzie piszą że po wyjęciu baterii na dłużej niż minutę, kluczyk(i) trzeba od nowa zakodować.

A tu UWAGA... u Mnie po wyjęciu baterii na około 30min i wsadzeniu jej ponownie nic nie musiałem robić. Pilot otwiera, zamyka auto... normalnie działa. Jeden jak i drugi. Czy to źle że tak się stało?? Czy osoby które posiadają inne kluczyki od BMW (innych auto) są wstanie dostać się do mojego auta??

 

Dziękuję za odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam!

A ja mam jeszcze inny problem związany z pilotem od mojej e46.Otóż wymieniłem baterię w swoim kluczyku i po zestrojeniu pilota według porady nie mogę zamknąć auta pilotem,natomiast mogę tylko otworzyć przy czym nie migają kierunki.Również mogę otworzyć bagażnik.

Reasumując:auto otwiera się bez problemu pilotem lecz nie działa przy tym oświetlenie kierunków a zamknięcie auta nie działa.Zauważyłem jeszcze jedną żecz,przy zamknięciu auta kluczykiem (bo inaczej nie mogę) nie miga dioda pod wewnętrznym lusterkiem.

Proszę o pomoc :(

 

Odgrzeję temat - mam dokładnie ten sam problem. Wymiana baterii - kodowanie i "nie mogę zamknąć auta pilotem,natomiast mogę tylko otworzyć".

Ktoś ma jakikolwiek pomysł co z tym fantem można zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

U mnie w E34 nie sprawdza się ten przepis. Jak naciskam piloty ( mam 2 kluczyki ) to diody się świecą normalnie.

Ale po wykonaniu pkt 1-3 nic nie błyska . Puszczam przycisk 1 i ... nic

Macie jakąś receptę ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam właśnie stałem się posiadaczem bmw e61 353d 2005 r i mam problem z pilotami nie zamykają i nie otwierają auto sprowadzone i kupiłem z takom usterkom była rozładowana bateria akumulator do zera po wymianie dalej nie działam piloty a kodowanie z posta nie działa jak to zrobić disem podobno sie da pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Próbowałem obydwu sposobów z trzymaniem najpierw strzałki potem loga bmw i nic. Słyszalne było tylko jak przekaźnik gdzieś się odezwał po naciśnieciu tej sekwencji.

Nie wiem może mam baterie walnięte ale jak by były do dupy to by przekaźnik nie reagował chyba......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam Panowie!

ODŚWIEŻAM temat.

2 dni temu pod sklepem zamknąłem auto z pilota bez problemów, ale już go później nie otworzyłem.

Przez bagażnik (przez schowek na narty) wieszakiem :) otworzyłem okno (na szczęście z tyłu mam korby) i od środka otworzyłem auto.

Po wsadzeniu kluczyka do stacyjki normalnie odpalił i jeżdżę, z tym że zamykam centralnym ze środka kabiny a otwieram przez bagażnik.

Pilot nie działa ;/ Immo sie nie rozprogramował no bo odpalam i jeżdżę ale za chiny ludowe nie idzie zaprogramować centralnego z instrukcji w pierwszym poście.

Pomoże ktoś? Może ktoś miał podobną sytuację?

Dodam że poszedłem do chłopa zmienić baterię bo myślałem że pada, okazało się że miała zaledwie 2,2V więc włożył nową 4.6V ale mimo wszystko nie hula.

POMÓŻCIE bo nie chce centralnego z dodatkowego pilona przy kluczyku ;/ (za 200zł) ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam Panowie. Od niedawna jestem posiadaczem BMW 318i SE 2001 rok. Samochód zakupiłem z dwoma kluczykami tj. jeden (bez pilota) oraz serwisowy plastikowy. Potrzebuję aby moc tylko otwierać i zamykać drzwi czyli w rzeczywistości potrzebuje samego pilota bez wpinania żadnych innych urządzeń w okablowanie samochodu. Bez szaleństw. Czy jesli zakupilbym ten kluczyk :

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-3-5-7-Z3-E46-ETC-RF-TYPE-FREQ-433-92MHz-3-BUTTON-REMOTE-ALARM-UNCUT-KEY-FOB-/231532359180?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35e8676e0c

 

 

To czy mogę wymienić grot na pochodzący od starego plus wrzucenie immo do nowej obudowy oraz najważniejsze pytanie :

 

Czy ten nowy kluczyk zaprogramuje manualnie SAM , tak jak Panowie piszą?

 

Lub druga opcja pozostania przy starym kluczyku a zestrojenie nowego FOBA z centralnym mojego samochodu.

 

Bardzo proszę o odpowiedz.

 

I przepraszam ze ponawiam i odświeżam pytanie.

 

 

Dziękuję.

 

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Bimmer318i nie, nie zrobisz tego bo jest to instrukcja tylko do zakodowania .pilota centralnego zamka . a w twoim przypadku musisz zestroić immobiliser. a do tego już komp. pozdro. do pozostałych co mieli problem z kodowaniem migajaca dioda i nic sie nie dzieje . po punkcie 3 wcześniejszego opisu nie puszczamy obydwóch przycisków tylko środkowe kółko z logo i czekamy ok 10 15s z wciąż wciśniętym guzikiem otwierania po czym go puszczamy . u mnie to zadziałało . inne metody zawiodły. model e39 99r pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

Mam taką małą prośbę czy ktoś by mi wytłumaczył czy da radę zrobić coś co właśnie opiszę.

 

Kupiłem ostatnio bmw e39 528i z jednym kluczyki i chciałbym się dowiedzieć czy można zaprogramować kluczyk z innej takiej bmki gdyż kolega miał taką i został mu się kluczyk i chce mi go oddać więc pytanie pada czy się da??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

koledzy,


Nie mogę dotrzeć do informacji jaka jest częstotliwość działania kluczyka w E34?

Dociąłem kluczyk od E39 i teraz potrzebuję go zaprogramować, mam możliwość zmiany częstotliwości 315 MHz na 433MHz.


Tak dla pewności czy będzie z tym jakiś problem?


IMG-20200316-104545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.