Skocz do zawartości

Ringi Angel Eye zrob samemu.


luzny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Pret kupilem w Gliwicach na ul.portowej jak sie jedzie na Urzad Celny po prawej stronie przed jednostka wojskowa sa magazyny i tam jest hurtownia .Za pret grubosci 8mm i długosci 2m zapłacilem niecale 20 zł.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a ja mam pytanko:

jak założyć Ringi w Bmw e36 320i '97?

 

Mój problem polega na tym, że nie mogę (nie wiem) dostac sie do środka klosza w którym są halogeny na które zakłada się ringi..

 

Prosze o pomoc i jakies wskazówki.

 

w czym tkwi problem?

 

rozbieralem te lampy chyba z 3razy

nagrzewasz i rozklejasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup w castoramie lub obi "prety do przesuwania firan". To jest z pleksi. za 2 takie prety (175cm dlugosci i 9mm srednicy) zaplacilem 24zl :cool2: choc po co wlasciwie tyle tego kupilem to nie wiem... w kazdym razie to w przyszlym tygodniu biore sie za te ringi i oczywiscie przedstawie efekt koncowy na zdjeciach :wink:

powiedzcie mi tylko jedna rzecz - nie musze przypadkiem zmieniac szkiel reflektorow na cleary? Bo to mnie teraz zastanowilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy bez nagrzewnicy da sie jakoś te szkłoa ściągnąć(e32)

Chcialo by się komuś to opisać, albo ewentualnie czy bez nagrzewnicy da sie to złożyć jeśli np kupił bym se nowe szkła bo stare mam już wypiaskowane

Albo jeszcze jedno pytanko czy moge np nagrzać to poalarką

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalarka do tego jest najlepsza. Gdyby ktos potrzebowal ringi, to robie super grube 10 mm. Dowolny wymiar-17 zł szt. Jak cos to przesle fotki. Miałem pecha bo ukradli mi samochod ktory mialem zaledwie 2 miesiace, o nowym moge sobie teraz pomazyc:/

 

"Witam. To nie jest rzadna sciema. 2 miesiace temu kupilem BMW e36 320 czarny metalik, siwa tapicerka, 91 r. Wczoraj z ulicy norwida w Słupsku(woj. Pomorskie) to auto zostalo skradzione(1.06.2006) miedzy godzina 00:00 a 7:00. Prosil bym o wszelkie informacje gdyby ktos widzial taki samochod. Cechy charakterysyczne- z tylu znaczek M i lekkie wgniecenie miedzy szyberdachem a przednia szyba. Na jednej z lamp sa ringi a na drugiej nie ma bo nie zdazylem wczoraj zamontowac. Z góry dziekuje za pomoc i prosze o nie usuwanie tematu. Kontakt piotrekms@gmail.com, gg:3262039 lub kom 512 557 509."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił ktoś w końcu te ringi jestem ciekaw efektu koncowego

 

 

Ja zrobilem sobie ringi poprzedniej zimy do swojej E30 i nie bylem zadowolony. Uzylem oczywiscie "super jasnych" bialych LED´ow, ale mimo to za dnia nie bylo prawie nic widac, a w nocy ich bialy kolor pozostawial sporo do zyczenia. Szczegolnie gdy sie wlaczylo lampy mijania, ringi sprawialy wrazenie jakby mialy fioletowa barwe. Dla mnie jak i dla policjantow - niedopuszczalne. Ringi z plexi mialy naciecia a'la e39, co mialo lepiej rozprowadzac swiatlo, ale najjasniejsze i tak byly okolice diod. Jesli wiec ktos robi sobie samorobki ze zwyklych diod i plexi-precikow to sprawa ma sens tylko jesli owe ringi zalacza sie na parkingu i w dodatku gdy jest zupelnie ciemno.

 

Co innego ringi z E39. Te polecam z calego serca. Znajomy mial i prezentowaly sie wysmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie tekie samoróbki raczej chyba nie ciekawie :? wychodzą. Też nad tym myślałem i postanowiłem kupić ładne nowe lampy o orginalnym wzorze z podwójnymi ringami. Efekt samoróbki nie zawsze wyjdzie nam jak tego chcemy a do tego zawsze można coś uszkodzić przypadkiem i mamy wtedy :jawdrop: podwójny wydatek. POZDRAWIAM :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mogłoby fajnie wyglądać :cool2:

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.