Skocz do zawartości

[E46] DIY wymiana lusterek na m3 +el. podnoszone / PREMIER


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 9 miesięcy temu...

odswieże troche temat a wiece jak wyglada to podłączenie do bmw e39 ??

generalnie mam wszystko podłączone tak jak w opisie ale mam gratis dwa mankamenty

jeden to taki ze po podlaczeniu wszystkiego po stronie kierowcy i po wlaczeniu zaplonu jak chce regulowac szklami od kierowcy dół lewo to skladaja sie lusterka :)

potem modul podlaczylem po stronie pasarzera bo tam tez mam mastera i po drugiej stronie jest to samo tylko odwrotna sytuacja jak reguluje szklami dół lewo po stronie pasażera to sie skladaj a lusterka o co moze chodzic ?? jaki wplyw maja skladanie lusterek do centralnego zamka i jego impulsu ??

 

a kolejny mankament to ze jak włacze zaplon to caly czas tyka mi ten przekaznik co z impulsu plusowego robi masowy dlaczego ?? o to jest pytanie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Czesc chlopaki :)

Teraz to ja odgrzeje troche kotleta... ale mysle, ze nie ma sensu zakladac nowego tematu skoro tu jest pare cennych informacji. Temat z lusterkami skladanymi elektrycznie w sedanie ciekawy, ale ja mam inne pytanie :)

Powiedzcie mi czy ktorys z Was zalozyl ten modul o numerze 61356916054 oraz przelacznik ten od skladanych lusterek zeby uzyskac tylko sama opcje opuszczanego lusterka podczas cofania? Chyba ze sam modul i przelacznik nie rozwiaze sprawy jesli nie puscimy dodatkowych kabelkow?


Czy jesli nie posiadam siedzen z pamiecia a dokupie ten wspomniany modul, to czy lusterko bedzie sie opuszczalo ? Bo z tego co sie zorietowalem to wlasnie ten modul odpowiada za pamiec siedzien oraz za skladane lusterka elektrycznie (ktorych takze nie posiadam, mnie tylko chodzi o sama fukcje opuszczania lusterka podczas cofania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, muszę wymienić jedno lusterko. Kupiłem takie z 11 pinami od wersji UK. Pomyślałem, że dokupię drugie i zrobię taki myk jak u was. Czy ktoś może mi tylko to potwierdzić, że 11 pinów UK pasuje do polskiego?


Edit: chyba muszę odwołać ofertę bo mam wersję przedlift a kupiłem lift. Da radę to łatwo spasować bo akurat kupiłem lusterko w kolorze i szkoda mi odwoływać zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Troche odkopie temacik. U mnie sytuacja następującą:


Touring 2005r. Lusterka elektryczne w pełni nawet skladane, jednak brak elektryki foteli. Da sie to jakos ugruzc zeby byly skladane i otwierane z pilota przy zamykaniu i otwieraniu auta ? Dolozyc tylko sterownik/modul lusterek z pamięcią? Czy to nie wystarczy ? (Na opuszczaniu przy wstecznym mi nie zależy jakos superancko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.