Skocz do zawartości

X3-prezent dla żonki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Hej.

Jakiś czas temu zaświtała mi myśl, żeby kupić X3. Musiałem przesiąść się na służbową Toyotę, moje E60 chyba pójdzie w nowe ręce, potrzebowałem autka, którym będziemy mogli pojechać na rodzinne wycieczki i którym żona będzie mogła dojechać do pracy. Obecnie dziewczyn ma Citroena C3, w którego nie zapakujemy nart czy rowerów.

Padło na X3, koniecznie nieduży silnik diesla i koniecznie skrzynia automat. Trochę poszukałem, jakieś tam sztrucle oglądałem, ale ta właśnie najbardziej mi się spodobała. Miała jedyną wadę, hałasujący rozrząd, wada silników N47. Trochę mi zajęło zanim przekonałem właściciela, żeby opuścił cenę i w końcu stoi w moim garażu.

Dwa dni temu odebrałem ją od mechanika, rozrząd wymieniony, więc najgorsze zmartwienie odeszło.

Stan, jak na 250kkm, bardzo przyzwoity, środek niezniszczony. Miałem okazję zobaczyć jak wygląda od spodu, też ok. Mechanik, który wymieniał rozrząd powiedział, że nie ma się do czego przyczepić, że wszystko wygląda bardzo dobrze, także tylko się cieszyć.

Dodam, że jestem bardzo mile zaskoczony jak się jeździ X-em, myślałem, że w porównaniu z moją E60 wypadnie blado, a tu miłe zaskoczenie, o komfort oczywiście chodzi.

Żona wczoraj zrobiła pierwsze kilometry i też jej się spodobało. Ważne, że jest doczepiany hak i relingi, będzie gdzie zaczepić rowery/narty.

VIN - WH46395, wyposażenie...jakieś wybitne nie jest, ale skręca i hamuje, 180KM nieźle ciągnie, fajne, półskórzane fotele grzeją w tyłek.

Plany - wymiana wszystkich płynów, olei i filtrów oraz koniecznie przyciemnienie szyb. Więcej inwestycji, jak na razie, nie potrzeba.


Kilka fotek, jeszcze od poprzedniego właściciela

c2ded1b4fb1a964emed.jpg

54d09397da0953cemed.jpg

5f50de0b1a5ed603med.jpg

dec3ff3e80618328med.jpg

c7944f95d73b0e55med.jpg

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest bardzo fajne auto rodzinne. Sam miałem ponad 5 lat i bardzo miło wspominam.

Dobrze, ze ma sportowe fotele i ksenony.

Gratulacje, niech dobrze służy.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki Panowie za dobre słowo.

Końcówka wydechu przydałaby się nowa, ta jest trochę pordzewiała i kiepsko wygląda, ale czy podwójna... Zawsze podobały mi się pojedyncze, w kształcie elipsy, więc chyba zostanę przy oryginale.

Muszę też dodać, że żona jest strasznie zadowolona, wręcz napalona, żeby ciągle nią jeździć. Starą cytryną jeździła tam gdzie musiała, a X3 już śmiga po galeriach i kinach z koleżankami, lansuje się po mieście :mrgreen:

Także, jak na razie, "Ślicznotka", to strzał w 10!

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.