Skocz do zawartości

BMW X3 F25


Lukix80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Gratulację, szczególnie, że ma malutki jak na rocznik, mam nadzieję , potwierdzony przebieg. Fajna kolorystyka, czarna z czarnymi dywanami, ale z jasną tapicerką siedzeń. Takie wnętrze najbardziej lubię.

Napisz coś więcej. Pierwszy właściciel, to rozumiem, że krajowa.

Patrząc na zdjęcia, wnioskuję, że silnik to 2.0 diesel 184 km. Wersja xdrive?

Jakie wyposażenie?

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ach te sporty, dla mnie też nieodzowny dodatek w każdym aucie.

Panel klimy i uchwyty na kubki, listwy w czarnym połysku z LCI :cool2:

Kierownica najładniejsza z dostępnych do X3. Montaż bez problemowy i wszystkie funkcje działają?


Wszystkie twoje zmiany fajnie unowocześniają stare poniekąd wnętrze. :)


Jakieś zmiany jeszcze przewidujesz?

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


Wszystko działa jak należy, wszystkie funkcje - szukając części zwracałem uwagę na szczegóły, żeby potem nie było niespodzianek


Jeszcze na pewno podstopnica, potem być może lewarek biegów sport i pokrętło iDrive z X4


Myślałem tez o zegarach 6WA a może nawet 6WB :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam całe wnętrze M performance i polecam pedały i podstopnicę. Komplet trochę kosztuje, ale super wygląda i pasuje. Te twoje aluminiowe pedały z logo M robione na wzór Schnitzera trochę psują wygląd środka i też bym je wymienił, ewentualnie dałbym takie same, ale z logo Schnitzera (na allegro jest komplet podróbek Ac Schnitzer: podstopnica i nakładki na pedały za rozsądne pieniądze), bo te co masz już w takim aucie trochę nie pasują. Ale to tylko moje zdanie.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Tylko ta nakładka idrive tak strasznie plastikowo wygląda...


Widzę, że idziesz w kierunku wersji X line. W tylnym zderzaku niestety, nie możesz założyć srebrnego dyfuzora z X line, bo jest integralną częścią zderzaka (przynajmniej w wersji LCI), ale możesz go okleić lub pomalować pod kolor przedniej dokładki. To jeszcze listwy drzwi wymienić na te z paskami w chromie z X line :D .

Szkoda, że nie ma chromowanych listew wokół szyb....


Dodatkowo była jeszcze wersja z salonu oryginał BMW ze spojlerami w srebrnym kolorze, X Line plus, czy coś takiego.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta nakładka idrive tak strasznie plastikowo wygląda...

 

może to foto takie wrażenie sprawia, w rzeczywistości jest aluminowa i byłem pod wrażeniem fajności tego elementu :)


co do dokładki tylnego zderzaka, nie jest to integralna część - mam już pomysł na to również.

Część zamówiona, więc jak dotrze i zamontuje to wrzucę realację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Każda zmiana na plus. :cool2: Idziesz dalej w xline? (listwy dolne z boku i ciężki temat listew chromowanych wokół okien, listwy progowe wewnętrzne z napisem xline).

Ja moją X3 też cały czas tuninguje :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, całkiem inne auto, uważaj na chemię jaką myjesz teraz auto, u mnie te nakładki przy po zastosowaniu kiepskiej piany zaczęły mieć plamy nie do umycia, zmieniłem piane na PH neutralne i już nowe plamy sie nie tworzą, stare trochę się spolerowały ale niestety jak sie przyjrzysz to zostały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć,


Podpinam się pod temat ;) Moja żona chciała xLine, ale mi się nie udało kupić. Dlatego zastanawiam się nad dokupieniem osłon przód i tył.


Na przód są takie:

https://allegro.pl/oferta/spojler-w-zderzak-przod-oslona-bmw-x3-f25-x-line-8611040210


Na tył chciałbym taką, jak widać w poście z 5 lutego. Można to gdzieś kupić?


I czy instalacja jest bezproblemowa, tzn. dokładki siadają w standardowe miejsca zderzaka?


dzięki

FV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.