Skocz do zawartości

E36 2.8 90'car


Szymon871

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :lol:


Stwierdziłem że czas się przywitać. Trafiłem tutaj ponieważ nieoczekiwanie zakupiłem e36. Nieoczekiwanie ponieważ w ogóle nie brałem pod uwagę zakupu starej bety. Jednak sentyment po E34 sprzed 10 lat pozostał :mrgreen:


Więc tak. Co my tu mamy:

E36 Sedan, 2.8 w manualu z vinu, kolor Schwartz II. Na aucie oryginalny lakier wszędzie poza prawym tylnim błotnikiem


Z wyposażenia:


* Klima automat (z nią też jest jakaś historia dziwna, bo została dołożona i nie ma miejsca na filtr kabinowy...)

* Tempomat

* Zawieszenie M więc grubsze stabilizatory

* Radio BMW reverse RDS - przerobione tak żeby możnabylo tel. podłączyć

* Czujniki parkowania tył

* Check

* OBD 11 przycisków

* Szyberdach elektryczny

* Hak

* Dołożyłem kabel Jack do radia aby słuchać muzyki z fona (pod AM)


Podwozie bez rdzy - tylko mocowania wydechu i z zewnątrz dyfer itp. generalnie jest git. Na karoserii we wlewie, przy filtrze paliwa i pod uszczelka bagażnika znalazłem. Przyszły sezon to będzie zrobione.


Na ten moment autem jeżdżę na codzień ale docelowo będzie pod kocem od tej jesieni.


W aucie na ten moment zrobione jest komplet hamulców tył wraz z tarczami katowicznymi, nowa pompa wspomagania, czujnik położenia wału korbowego, nowe paski, uszczelniona skrzynia, mocowania wszystkich osłon termicznych pod autem, pompa paliwa z przewodami.


Do założenia czekają regenerowane zaciski ale to na następny sezon :) jadą też do mnie końcówki wydechu z3 od użytkownika


Plan jest taki:

Mechanicznie ma być git. Z tego co na ten moment jeszcze profilaktycznie chce zrobić w silniku to: wymienić świece. Generalnie chodzi jak ta lala.


Zawieszenie lekko w dół na jakimś b6/b8, ładna felga 18.


No i wnętrze. Mam plan na kompozycje wnętrza full Black plus ral5021 (pod kolor zacisków) obszycie foteli. Muszę tylko znaleźć sporty najlepiej grzane do szycia. Do tego full obc i parę detali i będzie git.


Na ten moment tak to się prezentuje:



IMG20210531211355.jpg


IMG20210531211240.jpg


IMG20210915153015.jpg


IMG20210915111720.jpg


IMG20210915111944.jpg


IMG20210605124631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.