Skocz do zawartości

ABS, DSC, 4X4


Maciek19-NN

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Pojawil mi się problem bardzo powszechny czyli świecące kontrolki wymienione w tytule postu( plus nie zawsze informacja o niesprawności systemu bezpieczeństwa-poduszki itd.) Przeczytałem chyba 1000 postów na ten temat ale żaden nie był do końca zbieżny z moim tematem. Problem kontrolek nie występuje zawsze tzn czasem wyskoczą a czasem nie. Jak już wyskoczą to od razu przy włączeniu zaplonu(przed odpaleniem), często jak wyłączę silnik auta zamknę i otworze auto, odpalę to problem nie występuje. Podczas jazdy, nawet jak świeca się kontrolki nie zaobserwowałem żadnych nieprawidłowości. Przed pojawieniem się tych kontrolek wymieniona została Piasta, olej w VTG(auto było sprowadzone z uszkodzonym wachaczem i Piasta z lewej strony) Po wymianie i przejechaniu 400km zaczely pojawiać się te kontrolki Mechanik wymienił nową piastę i nic to nie dało, wymienił czujnik ABS i też nic. Przebieg auta to 130tys km. Błędy jakie występują to czujnik prędkości koła, kierunek obrotu przód lewa str,czujnik prędkości koła lewa strona, zła wersja. Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego ale znajomy chciał mi uaktualnić mapy i włożył pendrive w gniazdo w podłokietniku, auto nie rozpoznało pendrive bo nic się nie wyświetliło i wyjął pendriva. Od razu po tym po odpaleniu pojawił się ten problem.

Edytowane przez Maciek19-NN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.