Skocz do zawartości

X3 F25 mocowanie trójkąta ostrzegawczego


kriu

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę kogoś, kto ma oryginalnie zamocowany trójkąt ostrzegawczy aby pokazał mi (najlepiej zdjęcia) jak jest on zamocowany.

Szczególnie interesuje mnie gdzie przymocowany jest element trzymający od góry trójkąt.

Chciałbym umocować go poprawnie, w miejsce na niego przeznaczone bo teraz "plącze" mi się w bagażniku

W Internecie jakoś nie mogę tego znaleźć, jak jest to wszystko połączone. W instrukcji także nie ma dokładnego rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Już chyba wiem wszystko.

Mocowanie to coś takiego: BMW-F25-X3-F26-X4-MOCOWANIE-TROJKATA-7223321


Natomiast pytanie - czy w tą dziurkę wpina się mocowanie:


http://nwpei.prz.edu.pl/~mgamrac/mocowanie-trojkata.jpg


Już nie wiem czy warto się bawić z czymś takim.

Sam ten oryginalny plasticzek kosztuje w ASO BMW (np. www.bmwstore.pl), o zgrozo 49 zł, na Allegro 25 + wysyłka.

Ale ździerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki - wszystko jasne i widoczne - super.

Teraz widzę, że jednak duży jest ten element !

W moim aucie widać, że nigdy nic tam nie było przykręcone - nie ma śladów gwintu.

Może w USA gdzieś indziej dają trójkąty albo nie są tam wymagane aby je mieć w aucie?

Zamykamy temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,jak mówiłem.Są dwa otwory we wnęce bagażnika.I jeden dzyndzelek i jeden otwór w uchwycie.W tym kwadratowym otworze w bagażniku ma być plastikowy kołek.A tak to wygląda.b9edcce41c82ecbfdbde00b3623cf993.jpg

2dd7271ac4102beff55bf449c0597f04.jpg

Dzyndzelek wchodzi w okrągły otwór,a w kwadratowym ba być kołek,w który się wkręca śrubkę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic nowego nie wniosę do tematu, ale kolego, wielki szacunek dla Ciebie, że nie tylko zrobiłeś zdjęcie, ale nawet sam odkręciłeś i dokładnie wszystko pokazałeś. :cool2:

Od tego jest forum i fajnie, ze się wzajemnie pomaga, jak ktoś zada pytanie. :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.