Skocz do zawartości

Kodowanie


Stolar79

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja Bimmercode,interfejs Vgate iCar Pro BLE 4.0 Pytanie takie,jak zakodować system Start-Stop żeby pamiętał ostatnie ustawienie,bo niby koduje wszystko ok ale przy odpalaniu nie zapala sie dioda na guziku wyłączania start-stop i auto przy stawaniu dalej gaśnie.Druga sprawa jak zakodować żeby światła dzienne paliły się tylko z przodu?Bo obecnie świeci przód i tył.No i trzecia sprawa czy da się zakodować żeby szybciej wyłączało prąd w gnieździe zapalniczki?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdzie robiłeś update i ile Cię to kosztowało?Ja dzwoniłem do serwisu BMW.Powiedzieli ze aktualizacja 750zl na moje życzenie,ale jak coś pójdzie nie tak,np.jakiś sterownik odmówi posłuszeństwa to oni nie biorą tego na siebie.Co innego gdyby coś nie tak działało o bym przyjechał do nich na aktualizację,żeby to naprawić wtedy biorą na siebie.Ale tak dla własnego widzi mi sie to nie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i dowiedziałem się, że pamięć start stop działa na nowszych softach. U mnie przy fabrycznych wersjach oprogramowania w sterownikach pamięć nie działała, po update pełnym z 2020 roku ruszyło i pamięta.

Bzdura totalna. Ktoś niezły kit wcisnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i dowiedziałem się, że pamięć start stop działa na nowszych softach. U mnie przy fabrycznych wersjach oprogramowania w sterownikach pamięć nie działała, po update pełnym z 2020 roku ruszyło i pamięta.

Bzdura totalna. Ktoś niezły kit wcisnął

 

Żadna bzdura,tylko tak jest.Dzwonilem do Aso BMW i mowil,że tak jest.Następnie rozmawiałem z gościem z firmy która robi kompletne kodowania BMW i wgrywają softy,również potwierdzili.Pisałem maila do twórców apki Bimmercode,że nie działa kodowanie systemu Start-Stop.Odpisali że że starszymi softami w aucie może być problem.Więc kolego żadna bzdura,tylko tak jest



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.