Skocz do zawartości

Doposażenie X3 F25 w Head Up


Dranek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nikogo chętnego na Dolnym Śląsku do retrofitu związanego z dołożeniem head up w mojej f25 to mam zamiar wziąć się sam za wymianę deski i podpięcie huda. Ale jak z rozbebeszeniem auta raczej problemu mieć nie będę to już z kabelkami mogę mieć mały problem. Mianowicie dokupiłem nową wiązkę łączącą head up z zegarami o nr 61119258857 i mam problem jak ją połączyć. Wiązka wygląda tak :

2f29e07c65ef.jpg

4caf0ac94657.jpg

453a7c014eb0.jpg


W tisie znalazłem rozpiskę huda:


ad55085254cd.jpg


oraz zegarów:


f4c380330b39.jpg


Zegary mam 6WB od BMW 5 f10 ale wtyczki i rozmieszczenie pinów są chyba we wszystkich takie same.


Proszę o potwierdzenie czy tak mam podłączyć (zmostkować), bo nie chcę czegoś spaprać. :D


- kabel czerwono-zielony pin1 z wtyczki huda do pinu 1 wtyczki zegarów

- kabel czarno-niebieski pin2 z wtyczki huda do pinu 7 lub 8 wtyczki zegarów

- kabel pomarańczowo-zielony pin7 z wtyczki huda do pinu 6 wtyczki zegarów

- kabel zielony pin8 z wtyczki huda do pinu 12 wtyczki zegarów


Ewentualnie proszę o jakieś sugestię osób które robiły takiego moda, na co uważać przy rozbieraniu deski itp.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sam sobie odpowiem i zostawię info dla potomnych...

Znalazłem schemat :

e0a95c975169.jpg


Aby zrobić wszystko z wytycznymi BMW trzeba to tak podpiąć:

- kabel czerwono-zielony pin1 z wtyczki huda do pinu 2 wtyczki Z1*3B w module zasilania pod schowkiem pasażera

- kabel czarno-niebieski pin2 z wtyczki huda do pinu 26 wtyczki A34*3B w module Junction Box pod schowkiem pasażera

- kabel pomarańczowo-zielony pin7 z wtyczki huda do np. wyświetlacza CID pin 5 Can High wtyczka A12*1B (można też podpiąć pod ZGW czy klimatyzację)

- kabel zielony pin8 z wtyczki huda do np. wyświetlacza CID pin 6 Can Low wtyczka A12*1B (można też podpiąć pod ZGW czy klimatyzację)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Np. jak masz szybę odbijającą promienie słoneczne, to na bank musisz ją wymienić, bo obraz z HEAD-UP nie będzie "dobrze" widoczny.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Przy zwykłej szybie obraz jest tez mało widoczny szczególnie w słoneczne dni. Hud bez wymiany szyby to nieopłacalny mod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.