Skocz do zawartości

X3 F25 USA odryglowanie drzwi


cold11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Mam pytanie do posiadaczy F25 2014r. wersja USA, chodzi mi o otwieranie(odryglowanie) drzwi po zatrzymaniu i przyciśnięciu przycisku Start/Stop czy da się taką funkcję zaprogramować ? wykańcza mnie ciągłe otwieranie drzwi przyciskiem. W I-drive mam tylko opcję zamykania po ruszeniu...




Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Mam pytanie do posiadaczy F25 2014r. wersja USA, chodzi mi o otwieranie(odryglowanie) drzwi po zatrzymaniu i przyciśnięciu przycisku Start/Stop czy da się taką funkcję zaprogramować ? wykańcza mnie ciągłe otwieranie drzwi przyciskiem. W I-drive mam tylko opcję zamykania po ruszeniu...




Pozdrawiam

Jacek

 

Nie wiem jak w wersji USA ale u mnie w wersji EU tak jest zaprogramowane.Wyłączam silnik guzikiem start/stop i automatycznie odryglowują się drzwi.Myślę,że u Ciebie też to jest tylko trzeba zakodować



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję USA 2015r xLine. W menu jest opcja blokowania po ruszeniu (oczywiscie do wyłączenia). Po zatrzymaniu pierwsze pociągnięcie za klamkę odblokowuje zaryglowanie a drugie pociągniecie otwiera drzwi. Osobiście nie używam tej blokady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję USA 2015r xLine. W menu jest opcja blokowania po ruszeniu (oczywiscie do wyłączenia). Po zatrzymaniu pierwsze pociągnięcie za klamkę odblokowuje zaryglowanie a drugie pociągniecie otwiera drzwi. Osobiście nie używam tej blokady.

 

Tak,tylko w ten sposób otworzysz drzwi kierowcy.Równie dobrze można nacisnąć guzik między kratkami nawiewu i odryglują się wszystkie drzwi,ale nie o to chodzi koledze żeby dodatkowo coś naciskać,tylko żeby to było z automatu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.