Skocz do zawartości

zakup X3 z silnikiem 2.0 benzyna


suchy_85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
auto jest z usa?

Tutaj widać bez problemu, że z USA, bo licznik w milach. Taniutka.Ciekawie, jak rozbita :D

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-2-0-245km-xdrive-bogate-wyposazenie-ID6BSahR.html

jeszcze coś takiego mam na oku

https://poctra.com/2013-BMW-X3-XDRIVE28I/id-AW7z3OBe0D6SeDna/HARTFORD-CT

co sądzicie? chyba ma nawet bogate wyposażenie i za bardzo nie był bity, wiem, że drzwi był uszkodzone i wymienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silnik 20i w X4 z Boxem z Vtechu, polecam.

Natomiast trzeba być świadomym w stosunku do diesla spalania (i akurat tutaj box zmniejszył o 0,5l) Miasto to 12,2 , autostrada/ekspresówka przy +140 to nawet nie podaje

Wątpię, żeby przy takim rzeczywistym spalaniu było to ekologniczejsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem x3 f25 35i n55 spalanie miasto 13l max 14 /100 bardzo delikatna jazda . Autostrada do 140km/h na tempomacie trasa A4 z 1200km tak 9.7l/100

Dojazdy do pracy , zakupy itp.tak średnio od10- 11.5l/100

Ogólnie świetne autko ale ten silnik n55 może już ten przebieg dał mu w kość bo miał 245.000 km i juz się sypał

Auto z 2011r uszczelki podstawa filtra caly silnik w oliwie itp to były malutkie problemy najgorsze było to że żadnych błędów nie miał , kolektor dolotowy szczelny zawory czyszczone z nagarów (wcale zle nie bylo troszke okopcone ) a ciągle miał wypadanie zaplonu na biegu jałowym i takie delikatne prawie nie wyczuwalne czykawki słyszalne dobrze po dzwieku z wydechu ale potrafił nie kiedy same mu obroty podskoczyc do 1.5 tys obr prawdopodobne velvetronik wtryski i rozciągnięty rozrząd było widać zaostrzone zęby zębatki a po długiej trasie z De do Pl silnik dziwnie wył , jęczał itp masakra .

A nikt tym autem nie szalał 1 wlascicie rodzina z psiakami i ja

Dal mnie Bmw z silnikami na Bp to poraszka i tyle wieksze koszty utrzymana niż diesla w porównaniu do n57 3.0d z f10 zero problemów a miałem 290.000tys nalatane można powiedzieć ze silnik dopiero sie docierał :D


Przez te 4 miesiące i 10.000km męczarni z tym silnikiem wydałem więcej na naprawy i serwis niż w jakim kolwiek dieslu w bmw po przebiegu "200.000" i nie wspomnę o kosztach Bp

Obecne mam stara dobra e61lci 3.0d z przebiegiem 328.000km i chodzi jak Swiss zegarek

Edytowane przez aramiel123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.