Skocz do zawartości

Bmw x3 f25 pirelli P zero


rogerinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy użytkuje ktoś może u siebie letnie opony Pirelli Pzero bez RF, jakieś opinie na temat trwałości bieżnika w napędzie xdraive,bo takie zamówiłem a wulkanizator twierdzi że bardzo szybko sięzużywają i lepsze były by Nexeny albo Vredestain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 komplety opon Pirelli (z ROF): letnie (P7 cinturato) i zimowe (sottozero) i są OK, nie zużywają się. Opony powinny być z gwiazdką (homologacja BMW), bo w przeciwnym razie rozdupceniu może ulec układ napędowy i wtedy BMW ręce umywa od wszelkich problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mam 2 komplety opon Pirelli (z ROF): letnie (P7 cinturato) i zimowe (sottozero) i są OK, nie zużywają się. Opony powinny być z gwiazdką (homologacja BMW), bo w przeciwnym razie *rozdupceniu* może ulec układ napędowy i wtedy BMW ręce umywa od wszelkich problemów.

 

Problemem nie jest homologacja czy opona typu ROF, a odpowiedni rozmiar (zgodny z zaleceniami producenta) i ten sam typ opony na obu kołach / osiach oraz właściwe ciśnienie.... Poprzednio miałem letnie Pirelli i wytrzymały bez mała 60 tys. km. Obecnie mam Continentale bez ROF i są bez zastrzeżeń. Podobnie jaki i skrzynia VTG.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też mam u siebie w F25 lato/zima Pirelli (tyle, ze ROF z gwiazdką) i absolutnie nie narzekam.

W poprzednim X3 E83 miałem lato/zima Pirelli zwykłe, bez ROF i homologacji i też bez zastrzeżeń.

Nie zauważyłem żadnych wad, ani, że się szybko ścierają (Michelin Pilot Supersport, to dopiero niknie w oczach w GTI mojej żonki, ale to inna sprawa).

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.