Skocz do zawartości

Odzyskać przestrzeń bagażnka


kristal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
O ile wiem, nie było wersji {ERR} z zapasem... pod półką jest AKU i nie za bardzo jest miejsce na adaptację przestrzeni... Edytowane przez wodzik2

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

O ile wiem, nie było wersji bez zapasu...
:nienie: :nienie:


bmw F25 X3 seryjnie sprzedawane było w Europie z oponami Run Flat i nie posiadały kola zapasowego :D


P.S.


w katalogu BMW jest pozycja : kolo zapasowe - dojazdowe ..... ale ja nie widziałem jeszcze modelu F25 z kołem dojazdowym .

Edytowane przez Zafi
Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,


otwórz bagażnik podnieś podłogę, wyciągnij wannę.... Przejrzyj na oczy. Jeśli nie masz koła zapasowego to masz normalny bagażnik - maxymalna możliwa pojemność... możesz kombinować i szukać tego rzekomego miejsca. Wersja NOTRAD ma podniesioną podłogę podobnie jak PHEV ale to dopiero w G01 - w F25 nie przypominam sobie żeby takie rozwiązanie istniało. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij. Łatwo powiedzieć. To tak nie działa. Chyba że u Ciebie.

Miejsce z płytką półką w podłodze bagażnika jest na stałe przytwierdzone i o to pytam jakby co. Czy można to przerobić i czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij. Łatwo powiedzieć. To tak nie działa. Chyba że u Ciebie.

Miejsce z płytką półką w podłodze bagażnika jest na stałe przytwierdzone i o to pytam jakby co. Czy można to przerobić i czy warto ?

 

Możesz sobie spokojnie darować przeróbki bo nic nie zyskasz... tylko więcej hałasu. Odnośnie pojemności bagażnika i litrów - ludzie w bmw mają ładne "kuku". Potrafią się kłócić o 1litr przez pół roku. W F25 wanna powinna być zamontowana na tzw. QuickLock (firma Bollhoff) i na Spreizniet-y poza tym musisz chyba zdemontować podłogę. Nie pamiętam już dokładnie jak to było tam rozwiązane.


Tutaj gołe blachy więc sam zdecyduj czy gra warta zyskania około 1,5 cm miejsca po wysokości pod podłogą.

https://sprzedajemy.pl/tyl-wanna-bmw-x3-f25-kowal-2-6bea9f-nr56289823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.