Skocz do zawartości

BMW x3 f25 rozmiar opon zimowych


rogerinho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Kolega kiedyś przyjechał do pewnego zakładu oponiarskiego z nowymi felgami BBS odmalowanymi. Majster założył oponę i puścił felge zew. stroną, jak to piznęło na cały piasek itp. myślał, że zejdzie z tego świata.

Ale te Twoje 19 nawet używane kosztuję prawie tyle ile 15 letni opel vetra wiec sorki ale chwila nieuwagi i będziesz płakał ze musisz wybulić 2 koła zł za 1 felgę w dobrym stanie.

Kolego, felgę po małej dziurze można naprostować, nie trzeba jej wyrzucać na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, felgę po małej dziurze można naprostować, nie trzeba jej wyrzucać na śmietnik.

Wiem jasna sprawa że można prostować i lakierować - nigdy nie musiałem całe szczęscie niczego wyrzucać na śmietnik .

Tutaj filmik po lekkim puknięciu w tylny zderzak , też można naprawiać i malować !!!!

https://youtu.be/-ui12ov08f4

Podjechałem z tym do serwisu mam AC samochód jest w leasingu. Leasingodawca stwierdził że nic nie naprawiać tylko wymieniać na nowy element.

Mogę podać dokładną cenę robocizny jesli interesuje a niska nie jest włącznie z użyczeniem mi piątki na czas naprawy i przepychanek pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ale nie rozumiem o co ci teraz chodzi? Co to za argument? Przerysujesz błotnik 1 cm i masz odprysk na szybie to wymieniasz na nowe rozumiem. Chętnie kupię od Ciebie auto, ale jak zobaczę rysę 1 mm idziemy do sądu, bo przecież wymieniasz wszystko na nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.