Skocz do zawartości

F25 - Wideorejestrator - gniazdo zasilania


diven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Stałe ciągłe napięcie masz we wszystkich gniazdach zapalniczki, tylko problem jest, że jak nie potrzeba to wideorejestrator będzie zawsze włączony nawet jak nie jedziesz. Ja szukam miejsca podpięcia takiego, żeby zasilanie pojawiało się w momencie włączenia zapłonu, a po wyłączeniu zapłonu zasilanie było odcinane. Ciągnięcie kabli z bagażnika mnie nie zadawala, do skrzynki za schowkiem jest kiepski dostęp (konieczny demontaż połowy deski). Może ktoś ma jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Stary temat ale może komuś się przyda.

MIO ma Smart BOX podłączony do instalacji auta i zapewniający załączanie w wyniku wzbudzenia w rejestratorze tryby parkingowego(ruch przed kamerą, uderzenie).

Około 6 lat temu montowali mi w ASO do Nissana i Toyoty i nigdy nie miałem problemu z rozładowaniem auta.

Teraz myślę o montażu tego w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy (od wersji czy od rocznika), ale w moim aucie, w gniazdku zapalniczki napięcie odłączane jest dopiero po około 20-30 minutach. Wiem o tym ponieważ mam podłączony tam woltomierz i przez szybę widzę kiedy on gaśnie. Podałem taką dużą rozpiętość minutową ponieważ nigdy nie chciało mi się czekać i odmierzać tego czasu.

I jeszcze jedno, wydaje mi się, że po zamknięciu (zaryglowaniu) auta napięcie odcinane jest trochę szybciej.

Reasumując wydaje mi się, że czas po którym wyłączone jest napięcie jest stanowczo za długi. Powinno to być maksymalnie 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.