Skocz do zawartości

Follow me home w X3 jest ???


radzio76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w i'drive mam opcję ustawienie czasu świecenia światał w follow me home.

Głupie pytanie jak uaktywniam odprowadzanie do domu ?

W poprzednim aucie musiałem dzwignię świateł pociągnąć ku sobie po wyłączeniu zapłonu w x3 to nie działa.

Podpowiedzcie proszę.

 

Teraz na miesiąc miałem serię 5 i tam był przycisk na kluczyku , u mnie nie ma przycisku.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie napisał Panowie że oprócz wyłączonego zapłonu muszą być otwarte drzwi !!!!!!!

W audi wystarczył wyłączony zapłon i dzwigienka ze swiateł do siebie dlatego mnie to tak zmyliło....w bmw muszą być otwarte drzwi i dzwigienka do siebie.

Pozdrawiam

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam ..... coś chyba zle robię jednak.

Zerknijcie proszę.

https://youtu.be/UwSiMUzGeSE

w innym miejscu

https://youtu.be/eIX0h8yOS8I

tu też przy otwartych tylko działa

https://youtu.be/5VQOXpbVQ6w

A na tym filmiku w ciągu dnia zaświeciły się światła przy zamkniętych drzwiach .....tylko 1 raz na kilka dzisiejszych prób.

https://youtu.be/WggAH9HvOl4

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem Twój post.

Nie próbowałem jeszcze raz ale sprawdź ze światłami wyłączonymi (na zero).

Możliwe, ze przez to, ze wyłączasz auto z pozostawionymi światłami na auto funkcja nie działa.

Nie potwierdzę powyższego na 100% dzisiaj.

Jak będziesz szybszy to sprawdź.

Jutro pokombinuje u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry trop.

Funkcja Follow me home nie działa w trybie świateł ustawionych na auto.

W trybie auto przy otwarciu i zamknięciu działają światła powitalne czyli pozycyjne.

Follow me home działa 'jedynie' w trybie świateł auto jak jest jasno i czujnik nie włącza świateł powitalnych.

Wszystko w temacie pozdrawiam.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A u mnie follow me home działa zawsze niezależnie od warunków.Czy to auto otwarte,czy zamknięte,czy światła włączone na auto czy wgl wyłączone.Tylko nie włączam dźwignią przy kierownicy,ale mam w pilocie guzik od włączania świateł i nim włączam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam przycisk na pilocie. Na przycisku jest narysowany znaczek alarmu (czerwony), ale włącza on światła. Natomiast przyciśnięcie i dłuższe przytrzymanie włącza "panic alarm". Tak to u mnie działa - o ile dobrze pamiętam - ponieważ dawno tego nie używałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam przycisk na pilocie. Na przycisku jest narysowany znaczek alarmu (czerwony), ale włącza on światła. Natomiast przyciśnięcie i dłuższe przytrzymanie włącza "panic alarm". Tak to u mnie działa - o ile dobrze pamiętam - ponieważ dawno tego nie używałem.

 

Ja nie mam czerwonego znaczka alarmu na kluczyku.Mam czwarty przycisk ze znaczkiem rombu i nim włączam światła1362461aa00ab1f82763845ad230bdeb.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój czwarty przycisk ze znaczkiem alarmu jest dokładnie w tym miejscu jak u Ciebie. Może po prostu auta z fabrycznym alarmem mają takie kluczyki?

A pilot wygląda jak na zdjęciu nr4 tylko matowy metal obwódki jak np na nr2 - albo inaczej - jak nr2 z czerwonym znaczkiem alarmu. A Twój to jak nr9

b0e4dd55409abd659f4df23747a9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.