Skocz do zawartości

BMW X3 F25 wibracie kół przy wolnym przyspieszaniu 40-60km


ajachimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów!

 

Potrzebuje fachowej rady a być może ktoś już się spotkał z takim przypadkiem jak mój.

Auto bmw x3 f25 2.0D 2012r. podczas wolnego przyspieszania szczególnie pod górkę przy prędkości 40-55km/h odczuwalne jest bicie,szarpanie kół z przodu. Gdy wcisnę gaz mocno i szybko auto przyspiesza w tych zakresach jest to nieodczuwalne....

Byłem w aso doradzili wyważenie kół haha nic nie pomogło, później stwierdzili ze to reduktor napedu xdrie wymieniłem ale już nie u nich tylko na używany sprawny i nadal to samo....

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, też wszyscy chcieli mi wymienić skrzynkę redukcyjną bo szarpało, tylko pod górę. Okazało się , że 1 i 4 wtryskiwacz są zabrudzone . Kuracja czyszcząca, wielokrotna ( 6 pełnych tankowań + Liqui Moly Pro-Line Engine Flush do benzyny) rozwiązała problem. Proponuję sprawdzenia czasów wtrysków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze zauważyłem iż problem nie występuje jak auto jest zimne i do momentu jak sienrozgrzeje jest Ok!

Ktoś miał cos podobnego halo:)? Jakieś sugestie gdzie szukać

 

No to moze jak sie rozgrzeje to i opony razem z autem (cisnienie) - moze taka trywialna sprawa...

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 5 lat później...
W dniu 23. 2. 2017 o 13:37, ajachimo napisał(a):

Ahojte členovia klubu!

 

Potrebujem odbornú radu a možno sa už niekto stretol s prípadom ako ja.

Auto BMW X3 F25 2.0D 2012 pri pomalej akcelerácii, najmä do kopca, pri rýchlosti 40-55 km/h je citeľné udieranie a šklbanie predných kolies. Keď silno a rýchlo stlačím plynový pedál, auto v týchto rozsahoch zrýchli a je to nebadateľné....

Bol som v predajni a tam mi poradili vyvážiť kolesá haha, nič nepomohlo, neskôr povedali, že je to reduktor pohonu xdrie, vymenil som ho, ale nie za nich, iba za jazdený, ktorý funguje a stále rovnaký.. ..

Nejaké nápady?

Cześć, rozwiązałeś to? mam ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.