Skocz do zawartości

Porysowany wyswietlacz navi


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągasz panel nawiewu(ten z przyciskiem START) i widzisz dwie śrubki torx wyświetlacza, odkręcasz zdejmujesz wyświetlacz i odłączasz wtyczki.

Jak chcesz zdjąć ramkę to znajdziesz z tyłu jej śrubki i zatrzaski.

Demontaż całości to może 5 minut.

 

Ten panel jest wciskany?

Dziś próbowałem go zdjąć ale bałem sie że cos popęka. Sztywno bardzo siedzi... :?:

 

Z góry dzięki

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Jest zapotrzebowanie, jest towar: http://allegro.pl/folia-matowa-ekran-nawigacja-gps-bmw-f10-f11-i5411054356.html

Myślę że warto nakleić póki ekran bez rys, później to musztarda po obiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyczyscic denaturatem i nakleic czy zostawic jak jest i naklejac na lekko porysowane? Co radzicie? Moze lepiej zrobic to na idealna juz bez oslony antyrefleksowej powierzchnie, dlatego wszystko co zostalo usunac? Ciekawy jestem czy nakleja sie jak folia na komorki czy jak szklo bez pecherzy. Bo dociskanie to zadna atrakcja a cena jak za szklo. Ale ja zaryzykuje :) i kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie nie miałem porysowanego ekranu, ale mocno "powleczony" różnymi "shoewax'ami" do kokpitu no i ogólnie, w związku z tym, brudem. Okleiłem dookoła maskownicę taśmą i ręcznie wypolerowałem używając:

http://poland.gtechniq.com/produkty/auto/perfect/exterior/paint/p1-nano-composite-polish

Fakt, lepiej byłoby ekran wyjąć, bo mam dookoła cieniutką "ramkę", ale generalnie jest jak nowy.

Firma GTechniq jest polecana przez BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 9 miesięcy temu...

Cześć.

Mam porysowany, odpięty i wyjęty już wyświetlacz z obudową , folię, denaturat i pytanie.

Jak zdjąć ramkę obudowy z tego wyświetlacza?

Przy kostce elektr. jest wkręt a dookoła obudowy 4 zatrzaski góra/dół i po 2 lewa/prawa, łączące 4 element z szarym.

Jak to rozebrać, by nie połamać?

Chcę przykleić folię, by brzegi znalały się od ramką.

Temat już nieaktualny, ramkę zdjąłem, folię dałem do naklejenia fachowcowi od smartfonów- żadnych bąbli, jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.