Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem wcześniej na tej liście sprawdzałem ale tam niema mojego telefonu czyli ASUS X00TD. Jak czytałem gdzie indziej sam android musi mieć konkretną wersje tylko jaka to ma być wersja? BMW wspiera standardowe marki smartfonów ale nie zaprzecza, że inne też działają i tak jest w moim przypadku oprócz asystenta google, a szkoda :). Raczej sobie z tym nie poradzę i będę musiał odpuścić tą wygodę...

 

Niestety ani w j. PL ani w j. EN nie mam opcji o której piszesz. Czy to może jednak potrzeba wgrania nowszego oprogramowania? Skąd je wziąć?

 

 

A czy sprawdziłeś, czy Twój samochód w połączeniu z Twoim telefonem ma dostępną tę funkcję? Może się okazać, że mimo aktualnego oprogramowania tej funkcji po prostu nie ma - np. telefon tego nie obsługuje.

https://www.bmw.com/en/footer/compatibility-check.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak udostepnic internet po bluetooth ?

Telefonb to samsung s8+

f11 z konca 2010r Chciałem pobrać pliki przez strone bmw ale wyskakuje taki komunikat


o perform the software update via USB stick, you will require the USB audio interface (included in optional equipment codes SA 6FL, SA 6NH, SA 6NK, SA 6NL, SA 6NS, SA 6AE, SA 6NR) as well as the Control Display and iDrive. This offer is only available for selected vehicles manufactured after March 2010. Your vehicle can be updated provided that you have the ‘Software update’ option on your ‘Settings’ menu in the Control Display.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie posiadasz zestawu Harman Kardon to nawet jak Ci ktoś odblokuje w menu equalizer to nie będzie działał. Standardowe nagłośnienie BMW (jak i tzw. HiFi) woła o pomstę do nieba... :duh:

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak udostepnic internet po bluetooth ?

Telefonb to samsung s8+

f11 z konca 2010r Chciałem pobrać pliki przez strone bmw ale wyskakuje taki komunikat


o perform the software update via USB stick, you will require the USB audio interface (included in optional equipment codes SA 6FL, SA 6NH, SA 6NK, SA 6NL, SA 6NS, SA 6AE, SA 6NR) as well as the Control Display and iDrive. This offer is only available for selected vehicles manufactured after March 2010. Your vehicle can be updated provided that you have the ‘Software update’ option on your ‘Settings’ menu in the Control Display.

Jak nie masz możliwości pobrania ze strony bo VIN nie pasuje, to pobranie online też nie zadziała...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam,

Może ktoś podpowiedzieć jaka jest najnowsza wersja oprogramowania do X3 F25 rocznik 2015.

aktualnie mam:

Media MN-003.009.004

Telefon TN-003.009.004

Jak jest coś nowszego to skąd to pobrać ??

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.