Skocz do zawartości

F25 - bmw connecteddrive w Polsce 17.09.2013 - start


xmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystając z faktu, że temat został odmrożony chciałbym zapytać czy jest znany sposób aby przypisać auto z DE na PL, auto z 2012r.


Na infolinii powiedzieli, że się nie da ale może da się to jakoś przekodować ?? zmienić kraj w kompie itp...

Usługi typu internet itp wszystko działa tylko w DE,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, korzystając z faktu, że temat został odmrożony chciałbym zapytać czy jest znany sposób aby przypisać auto z DE na PL, auto z 2012r.


Na infolinii powiedzieli, że się nie da ale może da się to jakoś przekodować ?? zmienić kraj w kompie itp...

Usługi typu internet itp wszystko działa tylko w DE,

 


Ja mam samochód z Niemiec od miesiąca. Utworzyłem konto na connected drive i wszystko działa, tzn. działają opcje darmowe, czyli zdalna lokalizacja samochodu, zdalne włączenie wentylacji, świateł, klaksonu, wysyłanie adresów do nawigacji itd. Strona bmw online oraz sklep bmw online nie otwiera się, ale z tego co czytałem to jest to opcja dodatkowo płatna. Mam X3 z 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się przypisać auto do PL, wystarczyło wysłać skan dowodu i dowód rej. oraz nazwę konta connected drive.

Niestety mam auto z 2012r i nic co jest dostępne na stronie nie jest dostępne,

Opcje które były przypisane do VIN czyli internet, hotline czy bmw online są,

i tu jest bardzo dziwna sprawa bo na infolini powiedzili mi że auto musi mieć wbudowany moduł na kartę sim, a ja po bluetooth łączę się z włączoną opcją theteringu z usługą, więc chyba rzeczywiście ktoś z BMW dał ciała bo wszystkie inne funkcje mogły by działać, ale nikt już tego nie przywróci a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Cześć, wie ktoś, czy w x3 f25 (rocznik 2017) po aktywacji konta connect drive jest możliwość zdalnego odpalania samochodu? Chodzi mi o możliwość porannego rozgrzania silnika i kabiny lub ochłodzenie wnetrza kiedy wychodzę z pracy

Włączenie wentylacji jest możliwe. Odpalenie samego pojazdu u mnie nie da rady (2015). Są światła, klakson, zamknięcie, otwarcie, gps i wentylacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.