Skocz do zawartości

E28 524td Podniesienie mocy


Kamiill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Przychodzę dziś do was z prośbą o pomoc, mianowicie szukałem informacji o tuningu tego silnika niestety zbyt wiele się nie dowiedziałem wszystkie wątki o tunie 524td jakie znalazłem dotyczyły e34 a ile mi wiadomo takiego chipa jak tam nie jestem w stanie wykonac ze szgledu na mechaniczna pompe paliwa? Powiem wam ze na razie zamontowany jest intercooler tzn jest przykrecony na dole pod chlodnica jednak nie podłączany zamierzam to zrobic, do tego jest takie ustrojstwo jak, chyba elektroniczny przelot? Taki trojnik na wydechu z jednej strony klapeczka z drugiej dalej normalnie połączone z resztą wydechu, jednak niestety jest uszkodzony, brak nad ta klapeczka jakiejs czesci mysle ze silowniczka który otwieral by ta klapeczke, znajdę na forum w okolicach lubelskiego kogos kto ogarnia temat? Do tego jeszcze jedno dziwne ustrojstwo ktore podaje jakis płyn do kolektora oraz jest tez wezyk poprowadzony do wydechu w wolnej chwili zrobie zdjęcie, może ktos rozszyfruje co to, co moge wykonać aby podnieść moc w aucie ale nie na tyle aby uszkodzić szybko silnik auto ma służyć do jazdy na codzień motor jest bardzo zdrowy odpalal w największe mrozy, w samochodzie planuje jeszcze splanowac glowice, zregenerować wtryski, wymienić pierścienie na tłokach i dotrzeć zawory, dużo to nie da ale napewno nie wyjdzie na złe autu z 84r. Proszę o jakieś rady i z góry dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.