Skocz do zawartości

E39 525d 163KM Chip i modyfikacje


Lapi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę wstawić chipa do mojej beemki ale nim to zrobię chciałbym wiedzieć jakie są opcje i ewentualne koszty. Ogólnie to trochę mało jest informacji na temat chipa w e39 525d jedyne co znalazłem to ze po samym sofcie otrzymam około 200KM. A mnie interesuje coś koło 230-250KM. Co potrzeba zrobić żeby to osiągnąć? Wystarczy same wtryski wymienić czy turbine z 530d no i czy turbina pasuje p&p? Ile wytrzyma sprzęgło? Na te pytania nieznalazlem odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam juz drugą e39 525d 163km.Poprzednią mialem zachipowaną na 195km/400Nm i byl to program idealny jak na ten silnik.Jeździło sie calkowicie bezdymnie a dynamika przewyższała niemodyfikowanego 530d.Spalanie na poziomie 130 konnego tdi, czyli smiesznie niskie.

Teraz mam sedana zrobionego na 200KM/420Nm. Auto jak na 2.5d zapierdziela niesamowicie, na 3biegu od 80-120 mieszcze sie w 4.5 sek.Ale niestety nie jest to juz program bezdymny :) No i bez modyfikacji mechanicznych jest to kres tego silnika. Co ceikawe bylem dzis w trasie i autko przy predkosciach autostradowych spokojnie miesci sie w 6 litrach wiec jest super.

Sam myslalem o zmianie turbo na jakąs hybryde i wtedy zrobienie programu na 220km(widzialem takie autko w necie) ale nie tyle mi chodzi o te 20km wiecej tylko o brak dymienia które teraz choc jest deliktane to czasem troszke denerwuje

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.