Skocz do zawartości

E36 1.8 silnikE46 2.0 problem z elektryka


Luki E36 95r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam BMW E36 1.8 115km z 95r. Od długich lat w rodzinie więc znam historię auta. Mój silnik 1.8 po 430tys postanowił przejść na emeryturę i stwierdził że nie będzie dalej dla mnie pracował. Dla tego że mam pewność że Becia jest bezwypadkowa i nie posiada szpachli i rdzy jedynie pod tylną klapą postanowiłem dać jej drugie serducho. I teraz tak kupiłem kompletny silnik z pewnych rąk który jest już na swoim miejscu silnik pochodzi z BMW E46 2.0 150km na pojedynczym vanosie kupiłem z całą elektroniką kompem i ews-em. I teraz mój problem i pytanie do was. Wsadził ktoś może silnik z E46? I wie jak podłączyć wiązkę silnika E46 pod resztę elektroniki z E36? Przy wyciaganiu silników noc nie cięte tylko odpinane. Proszę o pomoc jak podłączyć wiązkę silnika 2.0 E46 pod resztę wiązki z E36 .proszę o jakieś schematy lub instrukcje jak to zrobić. Z góry wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
trzeba było kupić silnik z e36, przepiałbyś wtyczki i by chodziło. Z wiązką e46 jest więcej zabawy, pyza tym w e46 nie było pojedynczego vanosa tylko podwójne. Potrzebujesz jeszcze łapy silnika z e36 r6, inne węże do wody, zegary (ekonomizer nie będzie chodził). Trzeba było najpierw się spytać jaki silnik kupić ;)
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.