• Reklama

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW

Modyfikacje silnika i układu przeniesienia napędu, swapy, uturbianie, mody zawieszenia, hamulców, oraz inne przeróbki mechaniczne, których celem jest zmiana charakterystyki samochodu i jego osiągów.

Moderator: speed1211

Re: BMWMEDIA - ANDROID W TWOIM BMW

Postprzez Mr.Mr. » 02 Gru 2019 23:32

BMWMEDIA napisał:Pełnego opisu nie będzie
Pozdrawiam
Łukasz

Czy chcesz powiedzieć, że do sprzętu za 3K nie dodajecie polskiej instrukcji obsługi ?
Mr.Mr.
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 08 Lip 2019 00:19
Moje BMW: BMW X3 (E83) 2.0D 177KM 2010

Postprzez COMFORTMEDIA.PL » 02 Gru 2019 23:53

Mr.Mr.

Factory settings jest dla instalatorów, niedoświadczony użytkownik może niepotrzebnie namieszać w urządzeniu, omówimy tylko te funkcje, które są niezbędne i przydane dla użytkownika, reszte rzeczy ustawia osoba montująca, chyba, że ktoś montuje osobiście, wtedy pomagamy telefonicznie

, bez piany prosze
Ł.
Image
Awatar użytkownika
COMFORTMEDIA.PL

Dołączenie: 06 Gru 2018 14:10
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: F10 535d 2015

Postprzez Mr.Mr. » 03 Gru 2019 00:09

Nie wiele ma to wspólnego z biciem piany ale wiem, że to dla Ciebie niewygodny komentarz.
Prawda jest taka, że każdy kupujący "wasz produkt" ma prawo zażądać instrukcji w języku Polskim.
Pozwolę sobie przytoczyć polskie przepisy...

"Jeżeli sprzedaż rzeczy ruchomej jest dokonywana w zakresie działalności przedsiębiorstwa oraz drugą stroną umowy jest osoba fizyczna nabywająca rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, do urządzenia trzeba dołączyć instrukcję obsługi w języku polskim.
Obowiązek ten wynika z art. 3 ust. 6 w związku z art. 3 ust. 5 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego.
Jeżeli więc sprzęt tego typu zostanie sprzedany bez instrukcji obsługi w języku polskim, kupujący będzie miał prawo domagać się wydania tej instrukcji, wypłaty odszkodowania oraz zwrotu niektórych kosztów (np. związanych z transportem). Jeżeli sprzedawca nie uczyni zadość tym wymaganiom, kupujący może przede wszystkim żądać obniżenia ceny. Prawo żądania odstąpienia od umowy będzie przysługiwało kupującemu jeżeli niezgodność towaru z umową jest istotna.
To, jaki charakter ma niezgodność trzeba oceniać w konkretnym przypadku. W przedstawionym stanie faktycznym chodzić może o to w jaki sposób brak instrukcji w języku polskim wpływa na możliwość korzystania z urządzenia. Instrukcja w języku polskim nie musi być dołączana do towaru, jeżeli sprzedaż nie ma charakteru konsumenckiego. Nie ma więc takiego obowiązku, jeżeli firma sprzedaje specjalistyczne urządzenia tylko podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, wykorzystującym je do prowadzenia tej działalności lub kupującym jest osoba prawna."

Pozdrawiam
Mr.Mr.
Mr.Mr.

Postprzez klusek_20 » 03 Gru 2019 00:58

Czekam z niecierpliwością na tidala.

Chłopaki nie dajcie sie zwariowac z tą instrukcja to nie wiele wniesie do funkcjonalności urządzenia, choć wytłumaczenie poszczególnych ustawien sie przyda nie jednemu.
klusek_20

Dołączenie: 20 Maj 2019 21:36
Moje BMW: nie powiem

Postprzez Marioes » 03 Gru 2019 01:04

Czesc wszystkim. Ja mam tylko jedno pytanie, czy w fotelach X5 F15 , po rozebraniu tylnego plastiku jest okablowanie do podlaczenia ekranow z androidem? Dokladnie chodzi o jakis kabel zasilajacy.
Marioes

Dołączenie: 03 Gru 2019 00:42
Moje BMW: X5 F15

Postprzez Mr.Mr. » 03 Gru 2019 01:13

klusek_20 napisał:Czekam z niecierpliwością na tidala.

Chłopaki nie dajcie sie zwariowac z tą instrukcja to nie wiele wniesie do funkcjonalności urządzenia, choć wytłumaczenie poszczególnych ustawien sie przyda nie jednemu.

Gdyby każdy kupujący dostał instrukcję zbędne byłyby tłumaczenia poszczególnych ustawień a "chłopaki" nie musieli by tracić czasu pomagając każdemu z osobna.
Mr.Mr.

Postprzez klusek_20 » 03 Gru 2019 09:45

Moze faktycznie moje moje doświadczenia sa inne. A co zmieniacie tam w tych ustawieniach? Po co to robicie? Tak z ciekawości pytam, bo ja oprócz ustawień do telefonu nic nie robilem.
klusek_20

Postprzez grodzish » 05 Gru 2019 14:33

Zgodnie z ustaleniami potwierdzam zamówienie Androida wraz z montażem do X5 e70 CCC
Rafał
grodzish

Dołączenie: 19 Mar 2006 17:33
Miejscowość: Inowrocław
Moje BMW: e60 M5

Postprzez ULOK » 06 Gru 2019 15:17

Witam. Ja mam z kolei inne pytanie. Bmw e83 na pokładzie kamera cofania, dzialajacy tuner tv. Jestescie w stanie cos zaproponowac zeby to wszystko ze soba razem dzialalo?
Awatar użytkownika
ULOK

Dołączenie: 01 Sie 2010 20:09
Moje BMW: E46 318 , X3 E83

Postprzez neoxxx3 » 09 Gru 2019 01:32

grzegorz914 napisał:Jeszcze jedna ważna sprawa przy użyciu DAC, jaśli twój android nie wymagał podłączenia do wejścia AUX w samochodzie dodatkowego kabla aby uzyskać dźwięk, koniecznie musisz odpiąć wewnętrzne połączenie Android Radio>>>Radio BMW (Ekranowane kabelki), piny na wtyczce to 30 i 35 dla obu kanałów. U mnie wystarczyło rozpiąć już przygotowane złącze we wiązce Androida.

https://share.icloud.com/photos/0YKcnOA ... TrKfirUUMg

Czy ktoś uprzejmy mógłby podpowiedzieć, które konkretnie piny mam rozpiąć? Jak je poznać? Link do zdjęcia nie działa. Nie widziałem żadnych ekranowanych przewodów..
Mam dzwięk pezez DAC, wcześniej android nie wymagał podłączenia do AUX.
Stacja to android 9, zakupiona od bmw media. Bmw f30, lci
neoxxx3

Dołączenie: 10 Mar 2016 20:33
Moje BMW: BMW Seria 3 E91 Touring

Postprzez klusek_20 » 09 Gru 2019 09:53

klusek_20

Postprzez Tomash148 » 10 Gru 2019 11:22

To może ja kilka słów od siebie, jako że skorzystałem z usług (zakup + montaż).
Zacznę od najważniejszego, czyli obsługi klienta (nie, cena nie jest dla mnie najważniejsza).
Tutaj choćbym szukał, doczepić się nie ma czego. No może rada dla Łukasza, zapisuj sobie wszystko, bo widać że roboty dużo i co nieco ucieka po drodze. Kontakt jest bez przerwy, naprawdę nie ma z niczym kłopotu. Co do ceny... Tu z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją. Kolega zakupił identyczny sprzęt na ali, wydał w przeliczeniu coś koło 1940 PLN i ma to samo. Porównywaliśmy wszystko co się dało i naprawdę ma dokładnie to samo OPRÓCZ ekranu antyrefleksyjnego. Tu już każdy musi sam sobie podjąć decyzję, czy tysiaka dopłaca i ma wparcie + gwarancję, czy też nie. Na sprzęty za 1300-1400 PLN nawet nie patrzcie, bo te dziadostwa po 2 GB RAM-u mają, więc nie mają szans uciągnąć sprzętu.
Montaż:
Co by nie mówić, chłopaki w Radiocar wiedzą co robić, co nie oznacza że robią to jak trzeba. Świetna ekipa, super obsługa, no ale... Wideorejestrator podłączyli mi cholera wie pod jakie źródło zasilania i po wyłączeniu zapłonu kamera również się wyłącza. Urządzenie za 800 PLN jest totalnie bezużyteczne, bo tryb parkingowy jak wiadomo jest bezcenny. Dzięki takiemu trybowi w Mio udało się złapać gościa, który przerysował mi auto, po czym uciekł. Z urządzenia ściągnąłem filmik, raz dwa na policję i po sprawie. Tutaj byłbym w czarnej du..e. Póki co pomijam problem z cicho grającym sprzętem do momentu wrzucenia biegu wstecznego, bo liczę że jutrzejszy update załatwi sprawę.
Nie dajcie też namówić się na zestaw Focal typu plug&play do BMW E70. Koszt 2600 PLN, ale efekt jest kompletnie tego nie wart.

Podsumowując, ze swojej strony polecam zakup w BMWMEDIA, właśnie choćby na podejście do klienta, jak wspomniałem na początku. Kwestia ceny sprzętu jest do indywidualnych rozważań. Wg. mnie warto dopłacić i mieć tzw. spokój. Łukasz świątek piątek, czy niedziela jest pod telefonem i podczas rozmowy czuć ewidentnie, że nie zbywa człowieka, a stara się pomóc i za to wielki, wielki pozytyw.

ps. Łukaszu, zmieńcie dostawcę kamery cofania, bo jest naprawdę słaba. Żeby nie powiedzieć beznadziejna.
Awatar użytkownika
Tomash148

Dołączenie: 22 Paź 2011 11:59
Moje BMW: Było E39 520i, jest E38 730D 2001r., E70 730D 2007r.

Postprzez COMFORTMEDIA.PL » 10 Gru 2019 13:29

Dzień Dobry,

@Marioes
Nie ma oczywiście żadnej wiązki, trzeba dołożyć

@grodzish
Wpisany kolega w kalendarz

@ULOK
W sensie chciałbyś założyc kamere cofania i tuner TV?

@neoxxx3
Tak szczerze to kolega "grzegorz914 " i " klusek_20 " ma chyba największe doświadczenie w tej kwestii

@Tomash148
Szczegółowa opinia Kolego :cool2: , dzięki za plusy i minusy. Kwestie rejestratora wyjaśnimy, co do kamer pracujemy nad tym, niedługo będą kamery z optyką Sony dostępne, ale temat jeszcze nie gotowy

Miłego dnia i Zapraszamy do kontaktu
Jutro napisze jeszcze troche więcej informacji
Ł.
Image
Awatar użytkownika
COMFORTMEDIA.PL

Dołączenie: 06 Gru 2018 14:10
Moje BMW: F10 535d 2015

Postprzez siwysdz20021981 » 11 Gru 2019 17:44

Zgodnie z ustaleniami potwierdzam zamówienie Androida do BMW F30.
Ekran antyodblaskowy ( lepszy )
Wersja 6 core 4GB ram
siwysdz20021981

Dołączenie: 23 Lut 2012 23:42
Miejscowość: Irlandia Cork / Sieradz
Moje BMW: BMW F30 335d xdrive M Performance 2014

Postprzez FatalVelocity » 13 Gru 2019 14:47

Zgodnie z rozmową, zamawiam nawigację do X3 F25 2012 z kamerą cofania, wbudowanym slotem na kartę SIM i ekranem odblaskowym (urządzenie z nowym Androidem).

pozdrowienia
FV
"'Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you."

Było: E60 530d 2009
Jest: BMW C1 200 *** BMW x3 F25 2,0d 2012 *** FSO 125p 1986
Awatar użytkownika
FatalVelocity

Dołączenie: 24 Lis 2019 13:35
Moje BMW: BMW x3 F25 2,0d 2012

PoprzedniaNastępna

Powróć do Modyfikacje mechaniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości