Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Marcin Pionke

Ściągnij sobie Replaio lub iTunes Radio internetowe. Tam masz do wyboru różne stacje radiowe. Polskie tez są.

Jak jadę w dłuższą trasę to włączam androida, potem radio Replaio , które gra w tle i dzielę ekran na mapy google i Yanosika.

Wszystko ładnie to chodzi. Komunikaty słychać z wszystkiego a w tle gra radio. Sprawdź sobie takie ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Nawiązując do rozmowy telefonicznej chciałbym skorzystać z Waszych usług i zakupić najnowszy z Waszej oferty car android wraz z montażem do bmw e90 sedan bez fabrycznej nawigacji. Dodatkowo chciałbym także zakupić kamerke cofania. Jestem z Trójmiasta i proponował mi Pan Gdańsk także mnie pasuje. Prosiłbym o informacje gdzie i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,


mam taki problem, moze ktos zna rozwiazanie.


Uzywam aplikacji zlink do andorida auto (dla niektórych głupie majac andorida, ale mi to bardziej pasuje). Wszystko działa sprawanie, poza rozmowami przez telefon. Gdy ja chce zadzwonic do kogos to dzowni przez zlink app, ale gdy ktos dzowni do mnie to uzywa funkcji telefon w andoridzie zamiast w zlink (jest to wkurzajac, gdyz duzo uzywam map google, i w takim przypadku wychodzi mi z aplikacji zlink). Gdy usuwam urzedzenie (połaczenie bluetooth) w aplikacji telfonu w andoridzie to rozłącza mi takze zlink, gdyz obie aplikacje dzialaja na tym samym bluetooth.


Ktos wie jak to rozwiązac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu

Cześć Wszystkim,


Majówka trochę się wydłużyła :wink:


@fflash


Musisz wgrać nowszy soft do stacji, podeślij wersje softu jaka masz, tzn, wejdź w ustawienia na głównym ekranie android/wersja i wyślij te dane do nas, podeślemy nowszy soft


Wyślij na email bądź mms

wsparcie@comfortmedia.pl

884883037


Co do zamówień to wszystkie są realizowane na bieżąco.


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Mam Do Was pytanie. Mam taką stację multimedialną z Androidem 10. Powiedzcie mi jak zwolnić działające w tle aplikacje i zwolnić RAM ? Nie przepadam za bardzo za androidem i nie mogę sobie z tym poradzić. Stacja od pewnego czasu zaczęła się dłużej uruchamiać. Jeszcze mam inne pytania. Po załadowaniu systemu pojawia się komunikat "Brak plików audio" Jak to skasować ? Następne pytanie czy da się ustawić tak żeby po starcie systemu włączała się od razu nawigacja ? (korzystam z google map). Ostatnie pytanie czy da się ustawić tak żeby nawigacja google automatycznie przełączała się na tryb nocny bądź na dzienny ? Do tej pory tylko trochę przyciemniał się wyświetlacz a chciałbym żeby zmieniał automatycznie zależnie od pory kolorystykę tak jak to ma miejsce w telefonie. Na dłuższe trasy kolorystyka dzienna choć przyciemniona jest męcząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Mam Do Was pytanie. Mam taką stację multimedialną z Androidem 10. Powiedzcie mi jak zwolnić działające w tle aplikacje i zwolnić RAM ? Nie przepadam za bardzo za androidem i nie mogę sobie z tym poradzić. Stacja od pewnego czasu zaczęła się dłużej uruchamiać. Jeszcze mam inne pytania. Po załadowaniu systemu pojawia się komunikat "Brak plików audio" Jak to skasować ? Następne pytanie czy da się ustawić tak żeby po starcie systemu włączała się od razu nawigacja ? (korzystam z google map). Ostatnie pytanie czy da się ustawić tak żeby nawigacja google automatycznie przełączała się na tryb nocny bądź na dzienny ? Do tej pory tylko trochę przyciemniał się wyświetlacz a chciałbym żeby zmieniał automatycznie zależnie od pory kolorystykę tak jak to ma miejsce w telefonie. Na dłuższe trasy kolorystyka dzienna choć przyciemniona jest męcząca.

 

Działające w tle aplikacje- kwadrat prawy górny róg

Brak plików audio- zmienić w ustawieniach domyślny odtwarzacz

Nawigacja przy starcie- nie wiem czy jest taka opcja w google mapa

Kolorystyka map - przełącz w ustawieniach na tryb nocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działające w tle aplikacje- kwadrat prawy górny róg

Brak plików audio- zmienić w ustawieniach domyślny odtwarzacz

Nawigacja przy starcie- nie wiem czy jest taka opcja w google mapa

Kolorystyka map - przełącz w ustawieniach na tryb nocny



Dzięki za pomoc. Wszystko ogarnięte. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto z czujnikami cofania bez kamer. Czy do tego androida można podłączyć kamery 360 nieoryginalne lub chociaż poza tylnią dodać też przednią kamerę? Widziałem na youtube filmik gdzie gość miał androida i kamery 360 nieoryginalne i nawet włączając kierunkowskaz włączało mu kamere z lusterka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu

@sofia.oluwato


Nagłośnienie Bang&Olufsen jest jak najbardziej kompatybilne, trzeba tylko odpowiednio zmodyfikować wiązkę głośnikową, ale to nie jest żaden problem


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy posiadacie też w ofercie, nie ekrany, a seme tzw boxy mmi z androidem, ekran chciałbym zostawić orygialny. Do g31 17r bez navi.


Edit. Już nie aktualne, nie dostałem odp. więc kupiłem boxa Andream, mocno polecany na bimmerpost.

Edytowane przez mimoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu

Cześć,


Przepraszam za późną odpowiedź, ale odpoczywaliśmy trochę ostatnio,


@mimoon

Boxy do fabrycznych ekranów z androidem do aut po 2017 nie działają jeszcze dobrze, cały czas je testujemy, domyślam się, że po prostu zamówiłeś moduł z android auto, jeżeli tak to ok. Ekrany z androidem są za to dopracowane i sprawdzone.


@Estrogenek

wszystkie softy do naszych stacji na android 10 !!!!!!!!! , znajdziecie tutaj

https://mega.nz/folder/kIB3CSZD#wnqmCQnF8i7VW1yIEvz66g/folder/RMAylbjY


@ Dzielny , @RomaJ

Koszt nawigacji to 2999zł, kamery cofania to 350zł

Członkowie bmw klubu mają 250zł rabatu na nawigacje i 50zł na kamerę.

Montaż urządzenia to 350zł, i kamery 250zł. Instalacja odbywa się na terenie całego kraju


Pozdrawiam

Łukasz

884883037

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy telefonii komfortowej mam dwa mikrofony (nad kierowcą i nad pasażerem) - po instalacji Waszej stacji nadal oba są aktywne ? mocno to pomaga i poprawia jakość rozmów więc zależy mi na utrzymaniu tego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy telefonii komfortowej mam dwa mikrofony (nad kierowcą i nad pasażerem) - po instalacji Waszej stacji nadal oba są aktywne ? mocno to pomaga i poprawia jakość rozmów więc zależy mi na utrzymaniu tego rozwiązania.

 

Do rozmów możesz używać androida lub HU BMW.

To dwa oddzielne systemy i mają oddzielne mikrofony

choć niektórzy kombinują i podłączają do androida mikrofony BMW przy pomocy adapterów/przejściówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@morpen :cool2:


@Munthek


Aby dostać zniżkę zamawiamy przez forum, czyli tak jak napisałeś zapytanie, tak składasz zamówienie.

Wystarczy zamowienie w kilku słowach,


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.