• Reklama

podniesienie mocy bmw 116i 2.0l

Modyfikacje silnika i układu przeniesienia napędu, swapy, uturbianie, mody zawieszenia, hamulców, oraz inne przeróbki mechaniczne, których celem jest zmiana charakterystyki samochodu i jego osiągów.

Moderator: speed1211

podniesienie mocy bmw 116i 2.0l

Postprzez hajor » 25 Sie 2017 12:13

Witam. Mam pytanie od niedawna jestem właścicielem w/w bmw. Mam taki problem,że czy daje 3/4 gazu czy do deski auto nie przyspiesza bardziej, a chyba powinno. no tak chyba bo na samochodach się srednio znam dopiero powoli staram się we wszystko zagłębiać, ale do rzeczy. Mam ten silnik 2.0l 122km czy jest sens chipowania silnika i czy osiągi się podniosą na tyle, żeby było to opłacalne bo 10km i 15nm to chyba nie bardzo i czy włożenie turbo by wiele zmieniło, ale nie dużego do 0.5bar. obecny mój budżet to 8tys. jakby ktoś miał wiedze i chciał się nią podzielić czy przy takiej niewielkiej turbinie kute "wnętrze silnika" jest niezbędne? :) z góry dzieki za pomoc oraz prosze o wyrozumiałość bo chyba od tego są fora, aby pytać a nie być hejtowanym za niewiedze bo każdy zawsze od czegoś zaczynał.
hajor
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 22 Kwi 2017 15:44
Moje BMW: nie powiem

Re: podniesienie mocy bmw 116i 2.0l

Postprzez Madey1992 » 29 Sie 2017 12:35

Taki to juz silnik ze w tym aucie nie jedzie sie, nadaje sie do miasta. Chipowanie wybij sobie z glowy bo da ci to max 5 km i pare nm. Kwestia turbo nie oplacalna wogole, budzet tez masz za maly na ta operacje. Sprzedaj auto i kup sobie cos mocniejszego jak ci to nie starczy lub przyzwyczaj sie do tej mocy.
Awatar użytkownika
Madey1992

Dołączenie: 01 Lip 2014 19:46
Moje BMW: BMW E87 118d
Rok: 2006
Silnik: m47n2
Mod: chip na 165 Km i 360 Nm

Powróć do Modyfikacje mechaniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość