Skocz do zawartości

Swap z m50b20nv simens na m50b25tu bosch kilka pytań


Koko91

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wiem że jest sporo tematów na podobny temat lecz żaden nie jest taki jak mój lub jak jest to już wygasł i nic sensownego się nie dowiedziałem.. więc tak moje e34 jest z 91r m50b20 bez vanosa na simensie , kupiłem teraz dawce z 93r z m50b25vanos na boschu. Jak to jest z przełożeniem czy wystarczy przełożyć cały silnik z osprzętem i wiazka do mojej budy ? Czy podłącze się bez problemu z wiązka auta czy będę musiał jakieś kable zmieniać? Jeżeli tak ma ktos taką rozpiskę?załącze dwie foty gniazd z mojej i z dawcy wyglądają bardzo podobnie. Druga sprawa jak wygląda przełożenie klimatyzacji (bo dawca posiada)czy ona ma osobna wiazke ktora będzie pasowała pod moją budę w której nie mam klimy ew. z jakimi przeróbkami muszę się liczyć.. I ostatnie pytanie odnośnie pełnego obd z tego co się orientuję sam komputer ten koło radia da się przerzucić jeżeli mam pełna wiazke i to działa ale jak wygląda sprawa z licznikami co mają komunikaty ja posiadam jedynie mały wyswietlacz LCD tak zwany usmiech czy istnieje możliwość przerobienia wiazki pod licznik z cc ? Czy jedyna opcja to przerzucenie całej wiazki z samochodu ??  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.