Skocz do zawartości

Niestabilne Prowadzenie w Trybie Sport Standard BMW X5 M50i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem BMW X5 M50i G05.


Zauważyłem że przy próbie jazdy po niemieckiej autostradzie z prędkością 240+, samochód zachowuje się wybitnie niestabilnie, myszkuje po pasie ruchu.


Jakie opcje należy uruchomić, czy też auto kwalifikuje się ze względu na gwarancję do rozpatrzenia problemu przez dealera


Z góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje


2 MotorheadsPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ten dział, M50i to nie X5M :wink:

Czego się spodziewasz po krowie która ma wysokość szafy i prześwit pod autem jest sporo większy niż pod coupe? Przy 240 już całkiem sporo powietrza idzie pod auto, wątpię, że podłoga jest skonstruowana tak, żeby wytwarzała docisk

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

@nomad66


Auta M Performance i M Power są obsługiwane w serwisach autoryzowanych BMW przez ten sam dział


Stodoła stodołą ale użytkowałem również BMW X5 40d F15 i prowadziło się bez zbędnych sensacji w zakresie podobnych prędkości


Tak czy owak, dziękuje za odpowiedz


2 MotorheadsPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem BMW X5 M50i G05.


Zauważyłem że przy próbie jazdy po niemieckiej autostradzie z prędkością 240+, samochód zachowuje się wybitnie niestabilnie, myszkuje po pasie ruchu.


Jakie opcje należy uruchomić, czy też auto kwalifikuje się ze względu na gwarancję do rozpatrzenia problemu przez dealera


Z góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje


2 MotorheadsPL

 

Też miałem F15 4.0D podciągnięte do 375KM, miałem tam zawias M-profesional i na ustawieniach sport lub sport+ nie było problemu z myszkowaniem przy dużych prędkościach. Nie wiem jakie masz teraz zawieszenie, może pneumatyka ze skrętną osią tylną - to ewentualnie może być przyczyna.

Trochę mało danych podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


@wilk325


W moim BMW jest zawieszenie pneumatyczne i tylna oś nie jest skrętna więc szczerze mówiąc, rozmyślam po powrocie do Anglii aby odwiedzić salon autoryzowany BMW żeby się upewnić czy coś jest niesprawne


Jeżeli ktoś będzie miał różne zdania na ten temat, niech wszyscy piszą a z chęcią przeczytam i odpowiem


Z góry dziękuje


2 MotorheadsPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.