Skocz do zawartości

2021 BMW M3 G80


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
kogoś wyraźnie inspirują pośladki przy projektowaniu przodu nowych 3 i 4 :duh: O ile x7 z czarnym grillem jest ok, ze srebrnym gorzej tak wyglądu nowych 3 i 4 nie rozumiem.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozumiem, ze nie chcieli robic f30-stki po lifcie z inna nazwa modelu, ale te nowe grille to lekka przesada. Nie dosc, ze paskudne to jeszcze w ogole nie pasuja ani nie maja nic wspolnego z klasycznym wygladem BMW...


Uznam to za eksperyment, ale jak tak dalej pojdzie to lipa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dajmy jej szanse ,trochę nie sprawiedliwie oceniać samochód po średniej jakości zdjęciach.

Tak samo psioczyłem na nową Suprę dopóki nie zobaczyłem jej na żywo. Długo nie mogłem zebrać szczęki kiedy ją zobaczyłem na żywo w białym kolorze. Im dłużej patrze na nowe projekty tym bardziej mi się podobają.

Taki pewnie też był zamysł projektantów.


Ale jeśli chodzi o X7 to do dziś wywołuje u mnie śmiech :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nerki z przeciągniętym przetłoczeniem na maskę wyglądają obłędnie.

Nareszcie M3 oddziela coś więcej od modelu 3er w kwestiach wizualnych niż felgi i większe tarcze.

Auta wyglądają świetnie.

Randall ciekawe czy to fotele z competition, jako opcja do M3 :?:

Na bimmerpost aż wrze.

A propos 4er ma przedłużoną linię górną lampy na zderzak, w M3/M4 od tego odeszli.

Po cameo wychodzi, że mają poszerzane nadkola, a na jednym zdjęciu są plastikowe osłony nadkola, dziwne.

attachment.php?attachmentid=2418987

attachment.php?attachmentid=2419196&stc=1&d=1600756765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


M3 Nawet do wytrzymania M4 nie podoba mi się w ogóle wygląda jak toyota supra. Nie podoba mi się tylko zderzak przedni za mało wlotow brakuje tych na dole na bokach zderzaka. Wygląda tez że koła przód są 19 a tył 20 jeżeli tak będzie to beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wielkie nerki są ok, ale w x3 czy x5, w x7 trochę dziwnie wyglądają przy maleńkich lampach przednich, jakby lampy były większe to inaczej by się optycznie rozłożyło i pewnie też byłoby ok. Natomiast seria 3 i 4 z tymi nerkami jak dla mnie słabo. Po prostu nie podoba się i już. Tył super, bok super, patrzysz od przodu i chcesz uciekać. Chociaż reszta przodu jest na prawdę mega. Mniejsze nerki i na dole wielki wlot jak w eM był od zawsze jak dla mnie lepiej wygląda. No ale, że panuje teraz moda na zmiany wszystkiego na siłę, musi być inaczej i już. Walory trakcyjne i jazda na pewno przekonają, najwyżej wszędzie trzeba będzie parkować tak, żeby nie było widać przodu :mrgreen: :8)
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonfigurowalem swoja i wyszla tylko 540 pln” 170k wiecej anizeli M340i. Wszystko super, ale uwazam, ze przod zje... wyglada jak AR Gulia. Mogli zostawic te świata z cywilnej G20, a z nerkami pokombinowac. Teraz wyglada taka samo ja M4 i mi kompletnie nie siadla. Wiadomo o gustach sie nie dysktuje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zostawic te świata z cywilnej G20, a z nerkami pokombinowac.

Też uważam, że kształt świateł w G20 jest idealny, może nawet bardziej pasuje do M, niż cywilnej wersji, ale m.in. ten właśnie element do mnie przemówił przy wyborze G20. Na M3 stać mnie nie będzie, więc przeboję te światła i grill (jestem chyba nadal w grupie tych, którym mimo wszystko się nie podoba ;) ). Za to bardzo podoba mi się możliwość wyboru wersji z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W ogóle co to za kosmiczny kapeć na tył 295/25 R21 :D

Przód na takim configu otrzyma 285/30 R20.


Normalnie dobrze brzmi, ale w quiet mod to faktycznie jak R4.

Komentarzy nigdzie sensownych nie da się przeczytać, bo już do porzygu wszyscy tylko ten grill mielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się o co chodzi z tym +200kg. Czy oni zmienili sposób liczenia wagi, czy to serio aż tak przytyło. Toż dla mnie to skreśla to auto w 100%. Jakbym chciał 1800kg w aucie, to bym brał M5.

https://www.bmwblog.com/2020/09/23/bmw-f80-f82-vs-g80-g82/


Z drugiej strony mamy przecież bazowe G20, które jest 55kg lżejsze od F30... Czegoś tu serio nie rozumiem.

https://www.bmwblog.com/2018/10/02/bmw-3-series-g20-55-kilograms-lighter-10-millimeters-lower-than-f30/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.