Skocz do zawartości

2021 BMW M3 G80


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ex właściciel m4 competition muszę przyznać, że przeżyłem szok jak zobaczyłem nową generację ale z czasem zaczęła mi się coraz bardziej podobać ... A po zobaczeniu tej m3 w tym matowym kolorze to stwierdzam, że jest genialna ...

Będzie pewnie jak z pierwszą generacją X6 ... Wszyscy mówili, że brzydal, a jeździło tego od cholery :lol:


Ktoś reflektuję na jakieś grupowe zamówienie w Krakowie na początku 2021? :twisted:


W temacie wydechu, tak sobie myślałem ostatnio o wszystkich normach emisji, dźwięku i GPF'ach i nie wiem czy to by się udało ale czy zamówienie tego wydechu M Performance ale w USA byłoby sensowne? Nie trzeba się bawić w wydłubywanie filtra, a wydech jest wciąż na gwarancji wtedy i w końcu by to M brzmiało , na filmach z USA z X3M brzmiało super i strzelało przy zmianie biegów, a jak jechałem nowym X4M to była mega cisza ... tutaj film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Z wagą to jakieś jaja. Zwykła g20 wyraźnie odchudzona w porównaniu do f30 a tutaj jakieś dziwne cyfry :shock: strach pomyśleć ile będzie ważyć xdrive..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiery indywidual 17k brutto,

- frozen dark grey metallic,

- frozen black metallic,

- frozen orange metallic.


Dla mnie czarny frozen odpada, podobnie orange, ale cały czas zastanawiam się nad dark grey :D


Do tego jeszcze drugie tyle na oklejenie go folią, aby wyglądał dobrze przez cały okres użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas zastanawiam się nad dark grey :D


Do tego jeszcze drugie tyle na oklejenie go folią, aby wyglądał dobrze przez cały okres użytkowania.

 

Frozen Dark Grey mam w "7" plus folia Premium Shield Elite .


Taki sam kolor wezmę do M4 :D .


d2fe245e8ab7d5a1med.jpg


2252f1f0627d7adamed.jpg

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem do tematu wklejać to..

Myślę, że mega ciekawa opcja dla tych, co nowego przodu nie mogą ścierpieć, przyznam że mi też się podoba chyba nawet bardziej niż oryginalny pionowy gril, choć pewnie dopiero jak zobaczę ich 10-20 na drodze to wyrobię sobie ostateczne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega z forum miał oryginalny zderzak Prior w e93, kupiony za worek pieniędzy i jakość jego wykonania wołała o pomstę do nieba :?

 

Zapewne przez ten hejt ten zderzak do G82 będzie kosztował kosmiczne pieniądze. Oby jakość od czasu e93 była lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że najwięcej na ten grill nowy szczekają na insta ludzie, którzy jeżdżą golfem 3 i nigdy nie kupią tego auta.

Dlatego target tego priora nie znajdzie odbioru w rzeczywistości.

 

Jestem tego samego zdania. Nikt "normalny" nie wyda grubej kasy na zderzak, żeby jego auto wyglądało "jak mała 8mka" albo jak jakiś dziwoląg.


Będzie przez chwilę hype, po czym nikt raczej tego nie kupi, chyba że jakiś zapalony fan oldtimerów do 5-10cio letniej wówczas M3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Moderatorzy
Nie wiecie może jaki rabat można liczyć czy M3? Sprawdzałem u brokera na M340i i dostałem 22%. Pytanie czy to jest też realne przy M3.

 

Nie ma szans na tyle. Zależy jakie masz układy z dealerem i czy kupowałeś już u niego.


50b16460d47e72e38a7098bd1330113c.jpg


8bdca000171b353e9d66e06cb7914432.jpg


Fotele kubełkowe wymagają jednak utraty godności przy wysiadaniu. Większa masa auta przy takiej mocy do codziennego użytkowania nie ma żadnego znaczenia. Skrzynia bardzo kulturalna. RWD bajka, przynajmniej na suchym. Jak chcesz jeździsz jak baba na zakupy, jak chcesz się wyładować to jak wariat - wszystko możesz ustawić pod siebie. Wszystko pod kontrolą. Zakochałem się, hehe. MxD od wakacji będzie dostępny. Realne terminy produkcji chore, podejrzewam że przy trudnościach z dostępnością chipów, elementów foteli czy nagłośnienia HK może to trwać i ponad pół roku w tym roku. W przyszłym może będzie lepiej. MOŻE. Ja na razie i tak czekam i płacę za M340i.

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.