Skocz do zawartości

Pomoc w kupnie m4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar na dniach wymienić moje 428i na M4 i u Gazdy w salonie mają dwie sztuki (nie mam jeszcze vin-ow) ale nie wiem która wybrać.Mozecie jakaś rada posłużyć ?



Zależy mi żeby były dodatki carbonowe jak w wersji czarnej bo aktualnie takie posiadam i ciężko byłoby teraz bez.Tyle że nie przemawia do mnie ten kolor czarny


Czy w samochodzie między 2016 a 2017 nastopila jakaś zmiana w silniku ?



No i ta niebieska uboga ma nowsze światła tył i przód i jest tańsza o 10 tys i myślę czy za tę kwotę nie kupię sam sobie tych carbonow.



No i zauważyłem że w czarnej jest przycisk do zawieszenia warto rzecz zachodu ?


https://uzywane.gazdagroupdabrowa.pl/samochody-uzywane-dabrowa/bmw-m4-coupe#opis


https://uzywane.gazdagroupdabrowa.pl/samochody-uzywane-dabrowa/bmw-m4#opis


Która waszym zdaniem lepsza ? Na wydech nie patrzę bo i tak zmienię w mg motosport.


Ps: czy jak jest wydech m performance to grzebią coś w zaworze żeby pierdzialo czy M4 sama od siebie strzela zmieniając biegi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dla mnie też te ceny są dosyć niskie jak na M4.

Kolor czarny jest dwa razy bardziej wymagający. Jak jeździsz czarnym autem, dodatkowo tym autem jest M4, to raczej przykładasz wagę do jego czystości. Każda zaschnięta kropla, każda mini rysa i mini hologram będą widoczne. Do tego kurz szybciej widać, czy to w garażu czy raz po drodze nieasfaltowej. Ja mam czarne auto i nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ceny faktycznie okazyjne.

Czarna w dodatku ma wydech Mperformance, więc fajny i drogi mod (lub zmyłka i same końcówki wymienione) :)

EDC bardzo przydatna sprawa, miałem w 2 emkach i często z tego korzystałem.

Silniki raczej zmian nie miały, udane konstrukcje więc nie ma czego się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też obawiam się tego czarnego tym bardziej że każdy samochód jaki miałem był biały a biały to kolor taki który nie trzeba jakoś super dbać ;p


Ten wydech super sprawa ale i tak bym zmienił na mg motosport wiec nad tym się nie skupiam ale mam wrażenie że to tylko końcówki.



To są cenny bez faktur VAT więc trzeba doliczyć 23% jak ma firmę


Vin: srebrnego WBS4Y91080AC53375. (jak by ktoś mógł rozkodować byłoby elegacko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłem tą srebrną - rok 2017, krajowa przebieg 65 tyś, bezwypadkowa serwisowana. Nie jestem natomiast przekonany czy cena netto ( auto było na fakturę vat-marża więc tak naprawde jest to cena netto) okolicy 230 tys to tak tanio to jest 283 tys brutto. Jest sporo ogłoszeń za auta z 2018 roku - w przedziale 350, 360 tyś brutto - tu można jeszcze sporo urwać. Więc 230 netto za rok 2017 - ta szału raczej nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ona była bita prawa strona mam zdjencia byłem ja wcześniej oglodac ale nie groźnie

Ps: Pan Sebastian twardo utrzymywał że nie bita.



Ale jak nie potrzebujesz faktury może ją dostać za tę 230 na VAT 1 ale nie odliczysz wtedy Vat-u.



Super samochód uważam i dobra cena może to nie jest zaskoczenie ale na torze w dojczach była nie raz,ale po to te samochody są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zdjęcia - może wyślij swoje ( na maila biuro@mwauto.eu ). Co to jest Vat 1 - bo nie wiem.

U Gazdy mają jeszcze czarna M4 - ta miała uszkodzony prawy bok

Słyszałem też kolego że chciałeś kupić M4 u Gazdy ale jeszcze masz leasing na swoja BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.