• Reklama

Pytanie o światła przeciwmgielne w wersjach M

Sprawy mechaniczne dotyczące wyłącznie BMW napędzanych silnikami M-POWER, oraz podzespołów mechanicznych (np. zawieszenie, hamulce) dedykowanych modelom ///M. Forum nie dotyczy pakietów stylizacyjnych (tzw. M-pakiet, M-technic, M-line) przeznaczonych dla BMW spoza serii M-Power.

Moderator: trzastek

Pytanie o światła przeciwmgielne w wersjach M

Postprzez adasiek_w » 01 Sie 2018 09:33

Witam szanowne grono posiadaczy aut spod znaku "śmigła".
Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie na które internet nie daje mi odpowiedzi.
Otóż zauważyłem, że począwszy od e60 wersje M są pozbawione przednich świateł przciwmgłowych. Dotyczy to również wersji f10 M550d oraz e70 M50d - z tymi najmocniejszymi dieslami. Brak jest tych reflektorów w zderzakach oraz jest brak włącznika na panelu świateł. Czy te wersje mają jakoś inaczej ten temat rozwiązany? Kiedyś w autach innych marek, gdzie "halogeny" były albo za dopłatą, albo w lepiej wyposażonych wersjach - takie auta bez halogenów przynajmniej mi kojarzyły się z biednymi opcjami wyposażenia. Czy BMW gdzie światła przeciwmgłowe są chyba we wszystkich podstawowych wersjach, doszło do wniosku, że brak owych świateł będzie wyznacznikiem luksusu :D ? Temat niby błachy, ale po prostu nie znam logicznego wytłumaczenia tego stanu rzeczy.
Pozdrawiam :cool2:
"330d - 204 konie w sześciocylindrowym rzędzie"
Awatar użytkownika
adasiek_w

Dołączenie: 07 Lut 2012 13:23
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Moje BMW: E46 330d '04

Powróć do ///M-Power oraz rozwiązania mechaniczne M GmbH

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości