Skocz do zawartości

M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.


Rekomendowane odpowiedzi

Maly, jeździłem serią z bodajże 2009r. Potem nie interesowałem się tematem więc to co piszesz jest bardzo ciekawe. Czy polift zawierał dodatkowo jakieś zmiany konstrukcyjne? Która wersja jest twoim zdaniem warta zainteresowania? Oczywiście wykluczając Black Series który wygląda obłędnie ale stoi kilka półek cenowych wyżej. Chętnie sprawdzę temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Istotne zmiany w polifcie poza wyglądem i wnętrzem to poprawione śruby głowicy i inna skrzynia mtc (multi clutch) zamiast klasycznego automatu dzięki czemu polift jest szybszy. Wersja w sumie nie ma znaczenia bo po odblokowaniu każdy będzie miał okolice 530hp. Mój obecnie robi czasy powtarzalne 7.5-8.2 100-200 a vmax jest ponad 320km/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Witam. Minęło trochę czasu odkąd mam tą M2 a miałem okazje jeździć paroma M-kami to twierdze że to najfajniejsze M JAKIE MOŻNA MIEĆ i ta Radość z Jazdy. Pozdrawiam :D :D :D. Wydech M,P. brzmi SUUUPPEEERR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odkopany temat sprzed 4 lat :D Dziś chyba perspektywa już nieco inna, ale to już szósty rok kiedy nadal uwielbiam swoje M2, choć oceniam je trochę inaczej niż na początku, bo mam już lepszy punkt odniesienia, bardziej waldusiowy, ale opinia nadal inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja swoja M2 nie jeżdżę codziennie, ale w każdym tygodniu tak, co tylko potęguje mój zachwyt. Auto dla mnie jest doskonale, jak się prowadzi, nawet jak brzmi, mam oryginalny wydech, jeszcze bez GPF i dla mnie jest super. Auto do dawania emocji :) Uważam, że M2 jest niedoceniane, jak M-ka to M3 itd. Przeciętny człowiek uważa, że to jakiś mały samochód...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko zalezy do czego ma być auto. Jako codzienna maszyna m2 jest średnie ale jako zabawka raz na jakiś czas jest rewelacyjna. Dużo też zależy od modyfikacji bo seria to też tak sobie.

Moje F80 w serii było średnie i na codzień i średnie jako zabawka nie byłem zbytnio zadowolony. Ale po Stage 2 i przekodowaniu kilku rzeczy była rewelacyjną zabawką i trochę lepsza na codzień bo kilka rzeczy po kodowaniu chodziło lepiej niż fabrycznie. Dodatkowo ze względu na dźwięki jakie wydawało było więcej frajdy nawet przy spokojnej jeździe a jako funcar była idealna. Super daily z tego nie było G80 jest w tym dużo lepsze ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.