Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałbym z Wami trochę porozmawiać o "naj" E46 ///M3, biorąc pod uwagę kilka aspektów ;)

 

 

Chcę zapytać o opinię lub dowiedzieć się do kogo moglibyście mnie skierować po więcej, ale wydaje mi się, że mi pomożecie.

Chciałbym Was tylko poprosić, żebyście zapomnieli na chwilę o stwierdzeniu "seria i nic poza tym" ;)

 

 

1) Jaki wg Was jest NAJŁADNIEJSZY projekt e46 w Polsce i Europie? (tu już niekoniecznie ///M, bo to, że ktoś jeździ 316 nie znaczy, że nie zainwestował w wnętrze i ogólnie wygląd samochodu ;) choć bardziej prawdopodobne jest tu takie 330)

 

2) Jakie znacie NAJMOCNIEJSZE e46 w Polsce i Europie? Tu biorę pod uwagę bardziej samochody, które są do "jazdy dziennej" (czytaj bez wywalania całego środka, raczej bez klatki, ale tu z ciekawości możecie coś podrzucić). Chodzi o samochód, do którego z przyjemnością wejdzie się do środka i zobaczy normalne wnętrze, zamiast blachy, kabli i nie wiadomo czego jeszcze ;)

 

3) Oprócz: klapy bagażnika, dachu, maski - jak zostało odchudzone CSL i co z tych rzeczy można zrobić w zwykłym ///M3? Ile waży CSL?

 

4) Trochę nawiązanie do najmocniejszego jeżdżącego ///M3 E46. Ludzie wrzucają do tych samochodów V8. Jak to się ma do rozkładu masy samochodu? Wiem, że E46 ///M3 słynie z dobrze dobranego rozkładu masy i zastanawia mnie czy taki silnik być może i dodaje mocy, ale psuje prowadzenie.

 

5) Pytam, ponieważ ciężko znaleźć jakieś ciekawe informacje o E46 HARTGE (a tam wylądowała V8, H50) - niedostępne zresztą gdyby ktoś chciał kupić :(

 

6) Co sądzicie o poszerzaniu nadkoli? I nie piszę tu o 316i, tylko właśnie mocnej ///M3 ;)

 

Co do najmocniejszych projektów: dobrze byłoby, gdyby (jeśli znacie) dało się wrzucić link do tematu, gdzie zostało opisane co i jak zostało zrobione.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze lepsze z google;

http://forumsamochodowe.com/tuning-bmw/53180-najmocniejsze-bmw-e46-m3-w-pl.html

 

Niepozorne ale piekielnie szybkie BMW E46 M3 doładowane kompresorem. Efekt? 483KM i 494Nm. Prawdopodobnie najmocniejsze i najszybsze E46 M3 w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym zostawił ten silnik co jest, a dorzucił w zasadzie tylko kompresor, bo jest stosunkowo tani, a daje w ch... mocy, chyba, że miałby to być grubszy projekt, to może cośbym kombinował w stronę silnika z m3 e92, jest v8 i tam go dopiero modzić, ale tutaj pojawia się kwestia czy to by wszystko zmieściło się w e46 :) Atemat rzeka moim zdaniem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.