Skocz do zawartości

Pytanie na ochłodę...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kumpla w pracy który z piątki odkłada raptem tysiacza :lol: i jego na pewno nie byłoby stać na m3 :mrgreen: więc może lepiej napisz ile rocznie mniej więcej odkładasz lub ile w razie W jesteś w stanie z tego przeznaczyć na auto ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam rodziny na utrzymaniu, więc co zarobie w sumie to moje, odjąć od tego koszty życia czyli 2000 + imprezy, ubrania jakieś... no myśle, że jakies 15 tys rocznie na auto moge wydać... co myslisz?

eMki nigdy nie miałem ale chyba raczej aż takich srogich wydatków co rok nie będziesz miał jeśli kupisz w miarę zadbane auto. Wiadomo, że pakiet startowy może być konkretny... Ale dalej to już niekoniecznie.

Może niech się wypowie jakiś posiadacz e46m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko kwestia w jakim stanie kupisz auto a tu wiadomo o igłę ciężko, ile będziesz jeździl i ile będziesz miał szczęścia.

Porządny serwis pozakupowy m3 tak,żeby mieć pewność i spokój to zazwyczaj koszt ok 10tys, nowe panewki, regulacja zaworów, wymiana tulejek tylniego zawiesznie, oleje pierdoly, uszczelki i masz 8-10tys.

Kupując takie auto musisz zostawić sobie 10-15tys rezerwy i dobrowadzić auto do ładu dalej niespodzianek juz nie powinno byc.

Te auta są bardzo trwałe tylko zadbanych jest na prawdę mało a doprowadzenie do ładu kosztuje dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odgrzebię trochę temat bo ten idealnie pasuje do mojego pytania. Właściwie to pytanie jest takie samo jakie zadał ejsprawajest z tym że u mnie wygląda to tak: Kwotę jaką jestem w stanie wydać na M3 E46 to jakieś 65-70 tys. na egzemplarz, który nie będzie potrzebował już pakietu startowego (ewentualnie tańsza sztuka do poprawek byle się zamknąć w tej kwocie). Miesięcznie, podobnie jak kolega, jestem w stanie odłożyć powiedzmy koło 1500 zł na serwis itd. Auto to będzie mało użytkowane, roczny przebieg nie przekroczy 5000km. Od czasu do czasu jakiś wypad na tor itp. Więc pytanie moje jest takie: czy stać mnie na utrzymanie tego auta w PERFEKCYJNYM stanie czy macie może jakieś inne, tańsze alternatywy na auto "zabawkę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

trochę odgrzeje kotlecika

 

e92 335i jest jak wszyscy wiedzą biturbo (wiadomo że programem można zrobić łatwo więcej mocy) ale mówimy tu o serii, e46 M to klasyczna rzędówka bez turbo, co do osiągów to myślę że 335i w serii jest nieco słabsze

zastanawiając się nad kupnem M3 raczej można brać pod uwagę inne M3 np e92 a nie samochód "zwykły"

może ktoś powiedzieć: "a tam, bo 335 można zrobić na 450KM i wtedy M-ka nawet nie podejdzie" zgoda ale samochody M to zupełnie coś innego, nawet stare modele e30, e36, e46 mają coś innego w sobie niż najnowsze "zwykłe" fury typu 335 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójek 335i/d na drogach jest całe mnóstwo. Na dodatek większość ich właścicieli moim zdaniem ma jakąś "misję" udowadniania wszystkim dookoła, że to ich auta są Naj. eMka zawsze będzie eMką i to jest to, o co w tym samochodzie chodzi. Tego nie zastąpi 335 na sterydach. Piszecie o 1000-1500 miesięcznie. Macie oczywiście na myśli tylko paliwo?

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Trójek 335i/d na drogach jest całe mnóstwo. Na dodatek większość ich właścicieli moim zdaniem ma jakąś "misję" udowadniania wszystkim dookoła, że to ich auta są Naj. eMka zawsze będzie eMką i to jest to, o co w tym samochodzie chodzi. Tego nie zastąpi 335 na sterydach. Piszecie o 1000-1500 miesięcznie. Macie oczywiście na myśli tylko paliwo?

 

---mądrze powiedziane--- :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Róznica jest podstawowa ze 335 tanieje i to ostro (juz sa zdrowe sztuki po 40-45 tys zł, gdy 3 lata temu trudno bylo za 100 tys cos kupic) a m3 e46 czy m5 e39 bardzo trzyma cene a nawet niektóre juz drozeja.

 

E36 m3 w pare lat poszły o 100% do góry cenowo.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.