Skocz do zawartości

Kto na forum ma jakieś M?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To ja jako nowy forumowicz oraz posiadacz BMW od kilku miesięcy zapytam (licząc, że nie skończy się to tekstem "Wyp******aj z tą abominacją z naszej Świętej Ziemi!"), czy w oczach posiadaczy M-Power taki F40 M135i to jest M, czy bardziej to przypomina postawienie jamnika obok hartów podczas polowania na zające? Pytam z czystej ciekawości jako osoba zupełnie nowa w świecie BMW a tym bardziej na tym forum. Pytanie zrodzone z wielu komentarzy "a bo przedni napęd", "to już nie jest prawdziwe BMW" itp.

Pojeździłem i bardzo mi się podobało, dawało dużo frajdy bo było....inne.

Zacząłem się zastanawiać,czy takiego na daily sobie kiedyś nie sprawić :?:

90% przebiegów robię z napędem 4x4 i ten przedni napęd był dla mnie bardzo ale to bardzo dziwny :)

Gratulacje :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 335ix generacji F30, ze wszystkimi mechanicznymi M częściami, ale bez M pakietu plastiku, bo mi się nie podobał. Był nawet u zachara na yt wraz z nowym właścicielem.

LSD, zawias, układ kierowniczy, program skrzyni, tuning silnika, lekka felga 20", wszystko.

Teraz nazywa się to M340i jako gotowy "zestaw".

Nie były to takie same części jak w M3 ale nie było to też zwykłe. No i xdrive, który z lsd był fajny.

Kosztowo wyszło pewnie prawie tyle samo co M3 ale wolałem 335 ze względu na to, że był mniej surowy i nie męczył w trasach oraz nie zwracał na siebie uwagi (co może być oczywiście wadą jeżeli ktoś ma potrzebę atencji).


Piszę o tym dlatego, żeby powiedzieć, że te "udawane" M to nie jest taka zła opcja. Ale nie wiem też jak to wygląda w przypadku generacji G - tzn wiem, okropnie;)

Przejmowanie całkowitej kontroli nad światem - postęp: 0,000000001%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam witam ponownie na forum ;)

po 335is ( truskawie ) i wielu miesiacach poszukiwań w końcu wpadło M6 F06 gran coupe competition w kolorze san marino :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam ponownie na forum ;)

po 335is ( truskawie ) i wielu miesiacach poszukiwań w końcu wpadło M6 F06 gran coupe competition w kolorze san marino :)

 

Gratulacje. TO PONY czy jakiś inny egzemplarz?

 

inny :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja się noszę z zamiarem (od ponad roku :mrgreen: ), ale decyzji jeszcze nie podjąłem.

Na otomoto po wybraniu opcji "bezwypadkowe", jest ich całe 6 sztuk :D

 

Ta, znam wszystkie, w tym taką, która jest oznaczona jako bezwypadek, a sprzedający wysłał mi zdjęcia, jak ASO wstawialo ćwiartkę z tylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO ćwiartkę :?: Raczej poszycie...

 

Według opisu sprzedającego wstawiany był cały element - lewy tył z odcięciem przed dachem. Mam na mailu fotki jak na podnośniku widać półoś o tyłu, bo niewiele tam z niego zostało ;)


Szkoda, bo to był mój ulubiony konfig (czarny lakier z jasną skórą) i niski przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolega wyżej fotki dostał i może ocenic sam :)


Co do M - nikt nie chciał mi sprzedać zadbanej M5 F10 z niskim przebiegiem, więc kupiłem M6. Wybrałem wersje bez dachu, bo paliwo drogie, to trzeba było na czymś oszczędzić, wiadomo ;)


Przyznam, że zastanawiałem się na M4 CS jeszcze, ale jakoś nie mogę się przekonać do ceny tych aut w PL. Niemniej byłem pod wrażeniem komfortu jazdy, w tym komfortu samych siedzeń - w recenzjach mówią/pisza, że CS wersje są wygodniejsze i nigdy nie zwracałem na to uwagi, a tutaj M4 CS a M4 Comptetiion to dla mnie jak dla światy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje zakupu M6 :D

Japonia, czy Europa?

 

Dzięki, bardzo fajne auto, jestem mega zadowolony. Europa, na Japonie patrze pod kątem starszych aut, te nowe nie są dla mnie jakimś łakomym kąskiem - drogie, nie zawsze odpowiednio zadbane (adekwatnie do ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej fotki dostał i może ocenic sam :)


Co do M - nikt nie chciał mi sprzedać zadbanej M5 F10 z niskim przebiegiem, więc kupiłem M6. Wybrałem wersje bez dachu, bo paliwo drogie, to trzeba było na czymś oszczędzić, wiadomo ;)


Przyznam, że zastanawiałem się na M4 CS jeszcze, ale jakoś nie mogę się przekonać do ceny tych aut w PL. Niemniej byłem pod wrażeniem komfortu jazdy, w tym komfortu samych siedzeń - w recenzjach mówią/pisza, że CS wersje są wygodniejsze i nigdy nie zwracałem na to uwagi, a tutaj M4 CS a M4 Comptetiion to dla mnie jak dla światy były.

 

Też obecnie poluję na M4 CS ale racja, jest ich obecnie jak na lekarstwo i stoją 2 sztuki w rozsądnym stanie ale za spore kwoty :D

Miałem okazję kupić w maju prawie nie używane M4 CS w kolorze frozen blue z przebiegiem 6k i wydechem akrapa , kierownicą M Perf za 270k netto do lekkiej negocjacji i zrezygnowałem ... :mad2: Nie wiem czemu , do dziś jestem na siebie zły :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję kupić w maju prawie nie używane M4 CS w kolorze frozen blue z przebiegiem 6k i wydechem akrapa , kierownicą M Perf za 270k netto do lekkiej negocjacji i zrezygnowałem ... :mad2: Nie wiem czemu , do dziś jestem na siebie zły :evil:

 

To chyba wiem którą, jak się odezwałem z pytaniem o dostępnośc oferty do salonu, to od razu pokazali drzwi - sprzedana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oferta dobra to CS znika w 5 min.

Prawdziwa okazja pojawiła się chyba w okolicach lutego/marca tego roku, M4 CS z przebiegiem 20k chyba, kolor San Marino, pełna folia na całym aucie , mega zadbana i wystawiona za ... 282k brutto...

Oferta zniknęła po kilku dniach, nic dziwnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.